Najlepszy darmowy Horoskop 2017

Horoskop 2017

Horoskop dla Kobiet na rok 2017 - twojeprzeznaczenie.pl

Horoskop Majów 2017

BARAN

2017 rok może być przepełniony wieloma relacjami interpersonalnymi. Ogień jest kluczowym żywiołem tego znaku. W nowym roku można zauważyć w horoskopie wzrost świeżej energii. Może to prowadzić do ciekawych pomysłów na rozwój indywidualny. Wszystko w tym roku będzie możliwe, ale wyłącznie dzięki działaniu Barana. Jedynym ograniczeniem dla Baranów w 2017 roku może być pewna niechęć władz, instytucji państwowych i nieufność do krewnych. Będzie trzeba załatwić wiele urzędowych dokumentów by załatwić coś ważnego, istotnego dla Ciebie Baranie. Pod wieloma względami w tym roku będzie trzeba polegać na sobie. To rok w którym wielu podopiecznych tego znaku zyska cenne doświadczenie. Ponadto, będzie można uzyskać dostęp do wszystkich tajemnic osób do których nie ma pewności czy są przyjacielsko nastawieni, czy też nie. Szczerość jest wspaniałą i ważną zaletą, ale trzeba go używać rozważnie. Trzeba uważać na to co się mówi pod wpływem emocji ale również czasami zbyt duża szczerość może kogoś zranić. Milczenie czasem będzie lepsze niż słowa prawdy.

Miłość → Miłość dla Barana w tym roku będzie ważna, musi jedynie przezwyciężyć strach i pogardę ze strony innych ludzi. Najlepsze relacje będą między osobami z różnymi temperamentami. Przeciwieństwa będą się przyciągać. Niewykluczone że wiele Baranów silnie się zauroczy nie myśląc ani o konsekwencjach nowej relacji ani o tym kim jest naprawdę nowa osoba w ich życiu. Jeśli jednak trzeźwość umysłu będzie funkcjonowała u Barana, może liczyć na spotkanie kogoś bystrego, inteligentnego, z którym można będzie stworzyć coś poważnego.

Kariera - Bardzo ważny w pracy zawodowej będzie stosunek do koleżanek z pracy, klientów, przełożonych i podwładnych. Szczególnie kobiety spod znaku Barana mogą liczyć na duży rozwój zawodowy jeśli tylko tego zapragną. Warto utrzymać przyjazne stosunki z innymi, w tym pochlebstwa będą popłacały na dłuższą metę. Dla mężczyzn to rok w którym jakaś kobieta bądź kobiety zadecydują o dalszym rozwoju zawodowym bądź jego braku. Mimo tego że konkurencja jest motywująca, to współpraca będzie bardziej opłacalna w tym roku dl Baranów. Horoskop dla Barana na 2017 rok - twojeprzeznaczenie.pl

BYK

Byk w nowym 2017 roku będzie mieć tendencje do nazywania rzeczy po imieniu. Dyplomacja będzie bardzo przydatna, dzięki niej uniknąć można wielu dziwnych ale też i przykrych sytuacji. Byki mogą mieć wrażenie że brakuje im wolności i zdolności do podejmowania własnych decyzji. Coraz większa krytyka własnych poczyna może powodować, iż niektóre Byki w 2017 roku będą mieć obniżony nastrój. Warto szukać w sobie równowagę między duszą, ciałem a umysłem, tylko wtedy będzie można ten rok zaliczyć do pozytywnych. Horoskop astrologiczny na 2017 rok zapowiada również ważny okres dla sfery duchowej. Niektóre Byki bardziej zbliżą się do Boga, do religii, inne zweryfikują wierzenia i poglądy, tym samym odchodząc od wiary i szukając innej. W nowym 2017 roku należy unikać łatwych i prostych rozwiązań, bo często będzie się okazywać że to nie wyjdzie Bykowi na dobre. Świat nie jest tylko czarno- biały. Zawsze są dwie strony każdej monety.

Miłość - Będzie to ważny rok do tego by przywiązać się bardziej do nawyków partnera. Byk zrozumie też, że nie istnieje królewna czy księciu z bajki. Trzeba się będzie pogodzić z rzeczywistością, jak jest bądź odważyć się na zmianę życiową i odejście. Single będą mogły poznać kogoś ciekawego na wiosnę. Trzeźwy umysł pomoże im w dokonaniu dobrych decyzji co do dalszego rozwoju relacji.

Kariera - Horoskop na rok 2017 raczej nie powinien przynieść żadnych niespodzianek w obszarze zawodowym. Byk będzie konserwatywny w pracy nie będzie szukał ulepszeń, większych zmian. Będzie z pewnością i sumiennością wykonywał swoje zadania zawodowe. Horoskop dla Byka na 2017 rok - twojeprzeznaczenie.pl

BLIŹNIĘTA

Może to być jeden z najciekawszych okresów w życiu Bliźniąt. Marzenia, plany i wizje nawet te najbardziej niemożliwe mają duże szanse na spełnienie. Nic nie jest możliwe w tym 2017 roku dla podopiecznych tego znaku. Jednak „ Jeśli chcesz coś zrobić dobrze, zrób to sam”. Tak więc nie czekaj Bliźniaku aż ktoś zapuka do drzwi twojego domu i da Ci w prezencie to czego potrzebujesz. Działaj ! Nie oznacza to że każdy miesiąc nowego 2017 będzie idealny. Wszystko zależy od tego czy Ty będziesz decydować o swoim życiu czy ktoś inny , bądź czy los wpłynie na Twoje życie. W związku z tym horoskop na 2017 wzywa Bliźnięta by były bardziej niezależne i wytrwałe. Wiele podopiecznych tego znaku zdecyduje się na samorozwój- studia, szkolenia, nowe zainteresowanie, które będzie wymagało poszerzenia wiedzy,- to wszystko będzie możliwe w tym roku.

Miłość - Wg horoskopu na 2017 roku będzie to świetny czas na znalezienie miłości. Szczególnie dotyczy to osób, które skończyły 30 rok życia i szukają szczęścia w miłości. By przeżyć fantastycznie ten rok warto użyć swojej wyobraźni, luźnego podejścia do siebie, swobody w działaniu i rozmowach z potencjalnym partnerem/ partnerką. To może być również dobry czas na to by zastanowić się nad intymnością i namiętnością w związku, jak ona funkcjonuje. Jeśli te ważne składniki w życiu partnerskim kuleją warto postarać się o ich poprawę, inaczej związek może przechodzić trudne chwile.

Kariera - W okresie wiosny 2017 roku będzie trzeba trochę przystopować w pracy. To odpowiedni czas na odpoczynek, Tylko dzięki regeneracji ciała i umysłu będzie można liczyć na dobre sytuacje w pracy. Chwilowy odpoczynek da dużo siły wewnętrznej. Nie wszystko w pracy zawodowej będzie tak ważne jakby się zdawało. Niektóre kwestie można odpuścić w pracy, Nie warto być aż tak dobrym dla wszystkich w pracy szczególnie dla tych którzy lubią wykorzystywać innych. Osoby posiadające własne firmy będą musiały pilnować podatków, płatności i dokumentów by nie było nagle problemów z urzędami. Warto w tym roku nadać własne tempo swojej pracy. Nie można pozwolić na to by ktoś zrujnował twoje zdrowie oraz opinie w pracy. Tylko dzięki luźnemu, zrelaksowanemu podejściu do pracy można będzie osiągnąć sukces. Horoskop dla Bliźniąt na 2017 rok - twojeprzeznaczenie.pl

RAK

Wielu podopiecznych tego znaku będzie chciało znaleźć się wśród elity, będą chciały koniecznie zmienić swoje otoczenie. Wiele Raków będzie dumnych z tego jak daleko zaszły, w kontaktach towarzyskich i znajomościach. Może to być bardzo korzystny rok pod kątem spotkań z ciekawymi ludźmi, którzy mogą wprowadzić większe zmiany w życie Raka. Trzeba mieć konkretny plan na ten nowy 2017 rok, Bez planu kolejne miesiące będą mijać bez większych korzystnych zmian, odczuć będzie można bylejakość życia. Poczucie własnego celów czy celów będzie inspirować Raka do działania i urzeczywistniania pragnień.

Miłość- doświadczenie w życiu Raka przyda się w 2017 roku. Dzięki niemu Rak będzie mógł podejmować właściwe decyzje uczuciowe. Niektóre Raki zakończą wieloletnie związki, odetną się od toksycznych relacji, i będą chciały trochę pobyć same. Warto będzie jednak spotykać się z bliskimi, znajomymi, i mieć jakieś życie towarzyskie. Rak powinien w tym roku uważnie słuchać wszystkich impulsów pochodzących z głębi duszy. W 2017 roku będzie można zyskać nową miłość, ale również wiele trosk w stałej relacji może się wyjaśnić, jedyne co trzeba zrobić to pogodzić się z własnymi „cieniami”( stłumione emocje, negatywne cechy charakteru, lęki)

Będzie to rok wielu przemyśleń, gdzie Rak oceni co jest dla niego dobre a co nie, i doprowadzi do zmian w świecie zewnętrznym, nie tylko w swoim umyśle.

Kariera - Rok 2017 dla Raków będzie niósł nowe nadzieje na rozwój zawodowy. U niektórych podopiecznych tego znaku które będą dążyć do takich zmian los się uśmiechnie, szczególnie możliwe będą , podwyżki, awanse, zmiana stanowiska itp. Dla osób prowadzących własną działalność gospodarcza zapowiada się duży rozwój. Warto być sobą, warto też inspirować się innymi osobami, które coś w życiu już osiągnęły w sferze zawodowej. Horoskop dla Raka na 2017 rok - twojeprzeznaczenie.pl

LEW

Rok 2017 dla Lwów będzie niezwykle szczęśliwy. Niech Twoje czyny Raku mówią głośniej niż słowa. Pewność siebie będzie bardzo ważna przy załatwianiu wielu spraw w tym roku. Brak pewności siebie, okazywana słabość nie przyniesie nic dobrego. To dobry czas na szkolenia, pójście na studia czy jakiś kurs. Warto inwestować w siebie i swój rozwój. To rok, który będzie istotny dla spraw rodzinnych. Warto poświęcić więcej dla nich czasu niż zazwyczaj. Spróbuj się Raku przyczynić do pozytywnych wydarzeń i odczuć wśród rodziny.

Miłość - Miłość będzie odgrywać kluczową rolę w tym roku dla wielu Lwów. Samotne Lwy mają duże szanse na poznanie miłości życia. Warto jednak uważać na hipokryzję, egoizm, gdyż czasami może się to udzielić niektórym podopiecznym tego znaku. W miłości trzeba też dawać wiele od siebie, nie tylko czekając na to aż druga strona coś da.

Kariera - Ułożenie gwiazd na 2017 rok w sferze zawodowej daje dobre rady, i ostrzega przed popełnianiem błędów. Wyrzuć Lwie z głowy ponure myśli, lęki i fobie, bo mogą się one urzeczywistnić właśnie w tej sferze życia. Im bardziej negatywne podejście do czegoś tym mniejsze szanse otrzymania tego co się chce. To prosta zasada, jednak czasami ciężko jest przestawić się z nawykowego myślenia na pozytywne myślenie. Sukces zawodowy więc w dużej mierze będzie zależał od podejścia i tego co Lew będzie mieć w głowie. Horoskop dla Lwa na 2017 rok - twojeprzeznaczenie.pl

PANNA

Nowy 2017 rok dla Panien może być wielokolorowy, tak wiele będzie się działo. Niespodziewane sytuacje losów, które przyniosą nagle spełnienie, będą częste. Znak ten będzie pod opieką gwiazd, dlatego można liczyć na dobre samopoczucie, i brak większych stresów. Wrażliwość i inteligencja Panien będą wartościami przewodnimi w tym 2017 roku. Panny będą mieć bardzo wyostrzony zmysł intuicji, będą dostrzegać to co inni nie widzą, i będą oczywiście z tego korzystać. Horoskop na 2017 zachęca do wielu podróży zagranicznych, do poznawania nowych miejsc do których będziecie Panny przez lata wracać swoimi myślami. Można będzie też liczyć na lepsze finanse. W 2017 roku warto zignorować konwenanse społeczne i spróbować wczuć się w siebie.

Miłość - Umiar w życiu uczuciowym powinien być ważny. Panny muszą uważać na chaos uczuciowy które same sobie w głowie stworzą. Silne zauroczenie, zakochanie bez pamięci, niepotrzebna złość i podejrzenia, te wszystkie skrajności nie będą dobrze działać na to by czuć równowagę w sferze uczuciowej. W miłości warto szukać realnych, przyszłościowych związków niż chwilowych przyjemności.

Kariera - Niespodzianki zawodowe, które nastąpią w 2017 roku będą miały miejsce poza pracą. Można tutaj mówić o możliwym rozwoju własnej firmy, o wejściu w układ finansowy, o możliwość inwestowania pieniędzy w dochodowy biznes. Ważne jest również jak Panna wykorzysta ten czas by się dokształcić. Będzie to świetny okres na studia, szkolenia, kursy- wszystko będzie gładko szło, warto więc się nad tym zastanowić. Współpraca z innymi, dobra komunikacja przyniesie wymierne korzyści, które będą widoczne bardzo szybko. Horoskop dla Panny na 2017 rok - twojeprzeznaczenie.pl

WAGA

Dla wielu Wag może to być rok związany z przedsiębiorczością oraz z nowymi zakupami. Wagi będą umiały łatwo zarobić, zrobić świetny interes i tanio kupić drogie rzeczy. Złą wiadomością, jest to, że w 2017 roku można spotkać wielu fałszywych ludzi. Nie każdy nowo napotkany człowiek będzie wielkoduszny, szczególnie w interesach.

Miłość - Horoskop na 2017 rok sugeruje, że wiele Wag będzie koncentrować się na podtrzymywaniu harmonii w związku, na osiągnięciu tego czego oczekuje niż na burzeniu relacji. Dlatego też wielu podopiecznych tego znaku będzie robić wszystko by ratować trudne związki, by rozwiązać jakiś problem który tkwi w relacji. Single mają duże szanse na poznanie kogoś wyjątkowego, jednak będą musiały się o to postarać by osiągnąć swój cel.

Kariera - Wagi powinny być zadowolone z tego jak będzie wyglądać ich praca zawodowa w nowym 2017 roku. Jeśli Wagi czekają na duży rozwój zawodowy to będzie to jednak niestety ciężkie zadanie. Wiele sytuacji niezależnych od Wagi będzie miało miejsce. Tak więc te ambitniejsze wagi mogą się poczuć trochę zawiedzione rozwojem sytuacji. Finansowo powinien to być stabilny rok bez większych niespodzianek.Horoskop dla Wagi na 2017 rok - twojeprzeznaczenie.pl

SKORPION

Horoskop na 2017 dla Skorpiona przewiduje bogate plony i pozytywne wydarzenia. Szczęście na pewno Cię Skorpionie nie ominie. Staraj się w tym roku nie porównywać do innych, bo każdy ma inne życie, inne możliwości ale też i problemy o których nikt nie wie. Staraj się być lepszym każdego dnia. Skorpiony które będą mieć problemy z określeniem tego co chcą od życia powinny zacząć od swojej psychiki, szczególnie ważne będzie zauważenie swoich lęków, kompleksów które stopują w rozwoju. Bardzo trzeba uważać by w tym roku nie planować tylko krótkoterminowo, warto pomyśleć co dalej i jak to osiągnąć. Horoskop na 2017 rok radzi Skorpionom by skupić się na zaletach swego znaku, na sile wewnętrznej, ostrości działania i upartości. Warto być tym kim się jest, udawanie przed innymi nie przyniesie nic dobrego.

Miłość - Nowy rok dla Skorpionów nie obędzie się bez iskry nowej namiętności, i nowych uczuć. Horoskop pobudza ciekawość i odwagę, a kluczem do miłości może być zrozumienie drugiej osoby. Poszukiwanie miłości nie będzie jednak łatwe, szczególnie dla tych Skorpionów którzy uprą się przy raz podjętej decyzji, że chcą określoną osobę. Na siłę nic się nie da. Po wielu burzach w relacji, przyjdzie moment zrozumienia o ile Skorpion wsłucha się we własny głos oraz głos partnera.

Kariera - W tym roku Skorpiony będą przyciągane do nowych miejsc. Rozwój zawodowy będzie bardzo możliwy, w tym zmiana pracy, nowe kontakty biznesowe. Szczególnie dla osób posiadających własne firmy może to być ekscytujący rok. Dla osób poszukujących pracy, może być to dobry czas na to by otworzyć firmę. Horoskop dla Skopiona na 2017 rok - twojeprzeznaczenie.pl

STRZELEC

W nowym 2017 roku Strzelca może spotkać wiele niespodzianek. W przeciwieństwie do poprzednich lat, można spodziewać się wielkich zmian, które wywołają szok i niedowierzanie u wielu podopiecznych tego znaku. Horoskop zachęca by zaufać sobie i swojej intuicji. Wiele sytuacji i nowych znajomości, które napotka Strzelec będą na tyle ciekawe, że będzie w nie wchodził, tylko po to by coś się ciekawego działo. Strzelec w tym roku będzie idealnie odczytywał intencje i myśli innych ludzi. Będzie można to wykorzystać w wielu sytuacjach.

Miłość - Gwiazdy radzą by poświęcić w tym roku trochę więcej uwagi sferze uczuciowej. Nie wszystkie relacje rodzinne, przyjacielskie i partnerskie są na dobrym poziomie, Czas się wziąć za łagodzenie sytuacji w tym roku. Single powinny zastanowić się czy dalej chcą być singlami, szczególnie tyczy się to mężczyzn. Jeśli puszczą blokady zaistniałe w ich głowach będą mogli związać się z odpowiednią osobą, która ich intryguję, z którą jest wiele namiętności i dziwnego złączenia dusz.

Kariera - W tym roku Strzelce będą mieć dobre warunki w pracy. Wielu podopiecznych tego znaku może liczyć na rozwój – awans, premię, zamianę pracy, i ogólne polepszenie sytuacji finansowej. Warto wybrać to co cieszy, interesuje. Osoby posiadające nudną pracę mogą nie być usatysfakcjonowane nawet jeśli zaczną lepiej zarabiać. Będzie to zatem też dobry czas na zmianę pracy jeśli mało ciekawa czy męcząca. Horoskop dla Strzelca na 2017 rok - twojeprzeznaczenie.pl

KOZIOROŻEC

Sprawy dotyczące pracy i współpraca z innymi, będą istotnymi zagadnieniami w 2017 roku. Wiele Koziorożców odnajdzie szczęście wśród bliskich. Otwarcie nowej działalności gospodarczej nie jest wskazane w tym roku, gdyż mogą pojawić się nieprzewidziane trudne sytuacje. Mimo tego może to być świetny rok finansowy, znaczna większość Koziorożców to odczuje. Koziorożce w tym roku mogą liczyć na romanse, flirty i nowe znajomości. Nie ma większego znaczenia czy będzie Koziorożec w związku czy nie. To może więc pokomplikować sytuacje w relacji, która już istnieje. Wiele Koziorożców zakocha się od pierwszej chwili, i nie będzie patrzeć na konsekwencje znajomości.

Miłość - Rok 2017 przyniesie kierunek rozwoju w sferze uczuciowej. Może to być bardzo znaczący okres dla wielu związków. Jedne mogą się bardziej zjednoczyć inne nagle rozpaść. Podrywy serca będą bardzo częste u Koziorożców, i ciężko będzie nad tym panować. Najciężej Koziorożcowi będzie zmienić życie gdy zdecyduje się odejść z trwałego związku. Z jednej strony poczucie szczęścia ale z drugiej strony poczucie straty będzie towarzyszyć Koziorożcowi w tym roku.

Kariera - To również bardzo dobry rok finansowo – zawodowy. Bardzo dużo siły będzie mieć w sobie Koziorożec, a ta siła przyniesie mu pasmo sukcesów. Koziorożce, które nie lubią się przemęczać zaliczą rok do normalnych, bez większych zmian. Osoby nie wierzące w swoje możliwości nie powinny liczyć na wspaniałomyślność nowego roku. Tylko osoby odważne, pewne siebie, profesjonalne i mające plan działania będą świętować sukces zawodowy. Horoskop dla Koziorożca na 2017 rok - twojeprzeznaczenie.pl

WODNIK

Ten nowy 2017 rok daje doskonałą okazję do naprawienia starych krzywd i nieporozumień. Nowy rok da potencjał do tego by umiejętnie wybrnąć z problemów i odzyskać harmonię i pokój. Większa cierpliwość u Wodników będzie bardzo dostrzegalna w tym roku. Wzmocniona zostanie również empatia i zdolność postrzegania innych jako część życia Wodnika. Wodnik powinien wyciągnąć wnioski i działać z namysłem. Będzie jednak ciężko znosił wszelkiego rodzaju porady od innych osób. Podejmowanie jednak samemu tylko decyzji nie zawsze będzie korzystne.

Miłość-Ten rok przyniesie Wodnikom szczęście w miłości. Osoby, które mają nadzieję na rozwój jakiejś znajomości nie będą rozczarowani. Będzie to silny okres dla relacji stałych, nic nie będzie mogło zburzyć harmonii między dwoma kochającymi się osobami. Wodniki rozpamiętujące starą miłość będą wreszcie leczyć rany i otwierać się na nowe uczucia.

Kariera - Może się trochę zrobić bałagan w pracy. Warto mieć wszystko pod kontrolą i nie bagatelizować małych spraw. Wodnik jednak w tym roku będzie szukał inspiracji, nowych zainteresowań, nowych możliwości rozwoju zawodowego a co za tym idzie również finansowego. Pomysłowość Wodnika będzie niezwykła. Trzeba będzie jednak uważać na bagatelizowanie spraw w pacy, bo może się to odbić w pewnym momencie niekorzystnie na Wodniku. Horoskop dla Wodnika na 2017 rok - twojeprzeznaczenie.pl

 

RYBY

Rok 2017 będzie dla Ryb efektywnym źródłem energii. Każdy miesiąc może być wyjątkowy, pełen inspiracji i ciekawych doświadczeń. W tym roku można rozwiązać wiele problemów której już teraz towarzyszą Rybom. Osoby które mają poczucie rozczarowania w miłości, może oczekiwać nagłych, nowych uczuć. Szczęście może zawitać do osób które pragną miłości. W tym roku warto się skupić przede wszystkim na sobie i własnych możliwościach. Postaraj się rozwinąć naturalny talent w sobie. U wielu podopiecznych tego znaku można liczyć na pracę związaną z hobby.

Miłość - W relacjach partnerskich nie warto tracić energii na przepychanki słowne. Może to być naprawdę świetny czas dla związków z dużym stażem. Dużo podopiecznych tego znaku będzie cementować w tym 2017 roku związki. Można spodziewać się zaręczyn, ślubu czy dalszego kroku w rozwoju relacji.

Kariera - Horoskop na 2017 prognozuje duży skok do przodu w sferze zawodowej. Wiele zależy od Ryb, jednak los będzie bardzo pomocny. Można więc planować zmianę pracy, zakładanie firmy, inwestowanie pieniędzy w jakieś przedsięwzięcie. Może być gorszy czas w pracy około wiosny, niezależnie od działań. Warto się przygotować na nieporozumienia z szefem czy współpracownikami.Horoskop dla Ryb na 2017 rok - twojeprzeznaczenie.pl

| |
Kategoria: /

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
Główne tendencje 2017 roku
Będzie w tym roku bardzo wiele ważnych i pozytywnych zmian, które już powoli zaczęły rozwijać się we wcześniejszych latach. Rok 2017 może przynieść spełnienie w jakiejś sferze życia. Neptun, planeta rządząca w twoim znaku właśnie się do niego przeniosła, co da ci jasność tego co jest dla Ciebie dobre, a co nie. W 2017 roku Uran przeniósł się do domu pieniędzy, przynosząc wielką zmianę dla całego życia finansowego. Wiele Ryb odczuło polepszenie sytuacji finansowej w tym okresie. Również wpływ Neptuna będzie silny. Te dwie planety to mistyczne i magiczne połączenie, które daje większe wyczucie intuicyjnie osobom spod tego znaku. Najsilniejszy wpływ Neptun wywrze na osobach urodzonych między 24 a 29 lutym. Wpływ Neptuna jest pozytywny ale również i negatywny. Pozytywne wpływy to te związane z pełnią uroku, rozwoju życia rozrywkowego i spełnieniu ambicji związanych z Twoimi zainteresowaniami. Negatywnym aspektem tej planety mogą być problemy w związku.
| |
Kategoria: /

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
Główne tendencje roku 2017
 
W zależności od charakteru Wodnika, i tego jaką prace wykonuje, rok 2017 powinien być okresem w którym bardziej warto skupić swoją uwagę na życie emocjonalne oraz uczuciowe. Mimo tego wiele Wodników podąży w stronę rozwoju zawodowego i wcieleniu w życie swoich pomysłów związanych z szeroko pojętym biznesem. Taki kierunek może przynieść wiele satysfakcji, jednak zaniedbanie sfery emocjonalnej i uczuciowej może niekorzystnie wpłynąć na Wodnika. Wszystko będzie zależeć od tego czy Wodnikowi uda się być w równowadze ze sferami swojego życia.
Najlepszy czas w karierze czeka Cię w drugiej połowie roku. W pierwszej połowie postaraj się mimo wszystko zwrócić większą uwagę na sprawy sercowe. Będziesz sobie cenił niezależność, innowacyjność i chęć osiągnięcia wewnętrznej harmonii.
Będzie to czas pełen pracy, obowiązków, z pewnością nie będziesz się nudził. Staraj się z szacunkiem podchodzić do ludzi i otoczenia, miej w sobie dyscyplinę i cierpliwość przy wykonywaniu wszelkich działań.
Ważne jest w tym roku by działać, a nie czekać na cud. Osoby pragnące zmieni coś twoje życie będą musiały podjąć fizyczne kroki by móc urzeczywistnić te pragnienia. Jeśli będą bezczynnie czekać na to aż los ich pokieruje, mogą być zawiedzeni 2014 rokiem, a gdy się będzie kończył stwierdzą że zmarnowali ten cenny czas.
| |
Kategoria: /

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
Główne tendencje roku 
Twoja odwaga i determinacja w dążeniu do wyznaczonych sobie celów była nieraz testowana. Wiele stresów w 2017 roku może pochodzić z niestabilnej sytuacji w obrębie rodziny. Było wiele dramatycznych wydarzeń w twojej rodzinie lub u kogoś Ci bliskiego. Te emocje będą jeszcze widoczne w 2017 roku. Uran jednak może czynić problem w 4 domu astrologicznym, tworząc zakłócenia i nieprzewidywalne zmiany w kręgu domu i rodziny. Jedynie cierpliwość może przynieść lepsze perspektywy na rozwikłanie niejasnych i często trudnych spraw rodzinnych.  
 
Wpływ Neptuna
Z Neptunem w 3 domu astrologicznym, można liczyć na zgłębianie wiedzy i nowych obszarów intelektualnych. Praktyczny umysł Koziorożca, zacznie troszeczkę inaczej funkcjonować, i możliwe ze otworzy się na takie doznania jak intuicja, rozmyślanie nad sensem życia, głębokie przemyślenia odnośnie przyszłości oraz analiza przeszłości.
| |
Kategoria: /

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
Główne tendencje roku
 
. W drugiej połowie 2017 roku bardzo mocno będziesz musiał skupić się na swoim życiu uczuciowym. Wszelkie relacje międzyludzkie jak partnerstwo, romans, przyjaźń, współpraca biznesowa, będą musiały być poddane weryfikacji.  
Rok 2015 i 2016 dla wielu Strzelców był czasem burz i niezapowiedzianych wydarzeń które całkowicie mogło wytrącić ich z równowagi. W roku 2017 nie będziesz już mieć Strzelcu problemu z działaniem i dążeniem do swych celów. Zaakceptujesz wydarzenia które miały miejsce, i odnajdziesz się w nowej sytuacji życiowej. W 2017 roku miałeś możliwość zakochania się, w 2015 roku też tak będzie, ale czy wykorzystasz stojącą przed Tobą szansę?
| |
Kategoria: /

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna

Główne tendencje 2017 roku

Będzie to rok pasji, namiętności i ważnych decyzji, które będzie trzeba podjąć, by iść w stronę samorealizacji i szczęścia.
Wpływ Saturna na życie
W październiku 2012 roku Saturn przeniósł się do twojego znaku i będzie tam do grudnia 2016 roku. To powoduje że jako Skorpion będziesz musiał przyjąć na siebie większą odpowiedzialność niż zazwyczaj. Będziesz mieć potrzebę bycia bardziej poważniejszym i zaradniejszym w życiu. Saturn w znaku Skorpiona będzie dla Ciebie wyzwaniem a Uran w Twojej sferze kariery zmusi Cię do działania. Jeśli jednak nie podejmiesz próby tworzenia czegoś nowego czy pilnowania aktualnej pracy, wszystko może obrócić się przeciwko tobie. Nie warto tracić nadziei czy się zrażać bo Saturn zawsze przynosi niespodziewane wyjście z kłopotów finansowych dla tych którzy ciężko pracują i wykonują swoją pracę należycie.
Twoje zdrowie w tym roku będzie w dość dobrej kondycji. Saturn prosi by zgłębiać swoją emocjonalną stronę życia. Warto też starać się być zaangażowanym w osiągnięcie swoich planów docelowych, oraz być odpornym na małe problemy które mogą nadejść ze świata zewnętrznego.
| |
Kategoria: /

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
Główne tendencje 2017 roku
Waga reprezentuje sobą kilka ważnych cech- chęć posiadania równowagi w życiu, znakomity gust, uczciwą walkę i sprawiedliwość. W praktyce jednak wiele Wag rzadko jest w równowadze życiowej. Waga będzie miewać wiele nastrojów, które będą się ciągle wahać. W pierwszej połowie 2017 roku takie tematy jak poczucie równowagi życiowej i sprawiedliwość będą Ci towarzyszyć. Warto jednak w 2017 roku zwrócić uwagę na swoje życie uczuciowe i związek.
Siła wyższa już od jakiegoś czasu pcha cie w nowym kierunku życiowym. Twoje wnętrze potrzebuje ekspresji, i dążenia do poczucia spełnienia. Warto dlatego w 2017 roku wykorzystać tą siłę, która będzie Cie pchać do przodu w swoich zamierzeniach. Dzięki twojemu doświadczeniu i wytrwałości zdobędziesz to czego pragniesz.
| |
Kategoria: /

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
Główne tendencje roku 2017
W tym roku jak i w poprzednich stałeś i będziesz stać mocno na ziemi. Twoje spostrzeżenia na temat życia będą bardzo wymagające. Będziesz mieć marzenia i plany ale wszystko będzie musiał o być dopięte na ostatni guzik, byś szedł w kierunku fizycznego działania.
 
Możliwe zmiany a strach
Naucz się radzić sobie ze strachem i niepewnością. Często możesz obawiać się nagłych gwałtownych i niezależnych od ciebie zmian w życiu, nawet jeśli zaplanujesz zmiany to boisz się przystąpić do fizycznego działania.
Warto w 2015 roku zmienić nastawienie do życia i zacząć działać i zmieniać swoje życie jeśli nie jest ono zgodnie z twoim jestestwem.
Będzie to bardzo dobry czas na zmiany, dlatego warto odrzucić strach i tworzyć swoje życie takie jakie chcesz by było. Jeśli nie wykorzystasz tych szans kolejne lata raczej nie przyniosą większych zmian.
| |
Kategoria: /

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
lew
 
Główne tendencje roku 2017
Lwy w tym roku będą jak zawsze otaczać się ciekawym towarzystwem i pięknymi rzeczami. Twoja duma będzie widoczna w towarzystwie co niekoniecznie zjedna Ci nowych przyjaciół. Twój charakter i pewność siebie nie zawsze będzie postrzegany pozytywnie, co w nowym towarzystwie może wywołać problematyczne sytuacje, szczególnie jeśli twojej drodze pojawi się inny Lew.
Rok 2016 był dla Ciebie dobrym czasem. Planety miały dobroczynny wpływ na Ciebie. Miałeś mnóstwo energii i zapału do działania w porównaniu z poprzednimi latami.
Koniec roku 2016 może być problematyczny, ale to tylko wzmocni twoją wewnętrzną siłę i będziesz bardziej odporniejszy w 2017 roku.
| |
Kategoria: /

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna

rak 


 
Główne tendencje
Rak jest znakiem kardynalnym, a więc podchodzącym do życia emocjonalnie i dynamicznie.
Raki w tym roku będą chciały ustabilizować swoje życie uczuciowe i emocjonalne.
Istotnie, głównym zadaniem w 2017 roku jest to by zrozumieć swoje serce. W okresie wiosennym Rak będzie mieć tendencje do zwrócenia uwagi na karierę i ogólnie kwestie zawodowe. Na jesień wiele raków skupi się na życiu uczuciowym.
Przez ostatnie czasy mogłeś być Raku niezadowolony z kwestii finansowych i zawodowych, gdyż dużo czasu i energii musiałeś poświęcać na pracę. 2017 może być rokiem łatwiejszym i zaczniesz w końcu widzieć korzyści z twoich wysiłków zawodowych.
Wielu z was ma wysokie aspiracje i jest to dobry kierunek na rozwój. Wale aby osiągnąć te cele, musisz mieć równowagę emocjonalną i duchową.
 
| |
Kategoria: /

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
bliźnięta
Główne tendencje
Zawsze czujny i chętny do eksperymentowania Bliźniak uwielbia nowe doznania życiowe. Cierpliwość nie jest Twoja najlepszą cnotą. W pierwszych miesiącach 2017 roku będziesz jednak musiał skoncentrować się na niektórych sprawach, warto wziąć los w swoje ręce, szczególnie pod kątem finansowo- zawodowym.
Uważaj na przeciwników i problematycznych ludzi w okresie wiosennym, szczególnie w pracy.
Ciągle doświadczasz zmienności życia i w tym roku tez będzie podobnie. Nie będziesz mieć poczucia stałości i równowagi, a nawet jeśli to poczujesz to trafi się coś nowego, ekscytującego co zawróci ci w głowie.
Trochę się uspokoiłeś w dwóch poprzednich latach, a Uran dodał twojemu życiu więcej stresu niż zazwyczaj.
| |
Kategoria: /

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna

byk

Główne tendencje
Można nowy 2017 rok określić jako czas pozwalający ukazać swój prawdziwy potencjał i zrozumieć priorytety w swoim życiu. Ostatni 2016 rok jest w Astrologi określony jako dość dobry czas. Planety w większości wypadków były dość przyjaźnie nastawione do człowieka.
 
Nauka i zadania ( wpływ Saturna)
Końcem 2017 roku Saturn przeniósł się do Skorpiona co spowodowało dość stresujący czas w twoim znaku. Uważaj w nowym roku na to by niepotrzebnie nie tracić energii na małe i niepotrzebne sytuacje. Postaraj się utrzymać stałe tempo przez cały czas. Będziesz bardziej ostrożny ale wydajny i hojny, a w finansach bardzo praktyczny. Ruch Saturna w przeciwległym znaku w 7 domu miłości i społecznej działalności da ci dużo energii.
| |
Kategoria: /

Ocena użytkowników: 3 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
baranGłówne tendencje
Ostatnie trzy lata mogły być dla wielu Baranów bardzo trudne i pełne kryzysów. Na szczęście najgorszej jest już za Tobą. Większość planet na kolejny rok będzie mieć bardzo pozytywny aspekt na twój znak. Powinien być w tym czasie ogromny wzrost zdrowia oraz energii.
 
Radykalne zmiany ( wpływ Urana)
W 2014 roku możesz odczuć dość duże wpływy tajemniczego Urana. Rok ten oferować będzie okazję do znacznych i radykalnych zmian, które ostatecznie mogą przynieść większą stabilność i nowe możliwości rozwoju.
W rzeczywistości będziesz umiał poradzić sobie z wieloma sytuacjami, pokazując odpowiedzialne i dojrzałe postawy dokonywania wyborów.
Od momentu kiedy Uran, jedna z najbardziej dynamicznych planet, przeniósł się do swojego znaku w marcu 2017 roku, zmiany i dramatyczne wydarzenia w twoim znaku były głównym tematem.