1. Skip to Menu
 2. Skip to Content
 3. Skip to Footer> • Reklama
przez  Wróżka 11 marca 2013 Opublikowane w Znaki zodiaku

Znak zodiaku Wodnik

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Znak zodiaku Wodnik

5.0 out of 5 based on 1 votes.

 


WODNIK 21 stycznia- 19 lutego 

Znak powietrzny rządzony przez Saturna. Wodnik jest symbolem niezależności i nieprzewidywalności. 

 • Przyjaźnie

Przyjaźń pojmujesz jako bliskość, solidność i umiejętność dzielenia się z innymi. Znajomi i przyjaciele znaczą dla Ciebie tak dużo, że byłbyś gotów zniszczyć każdego, kto zagraża tym relacjom.Cenisz przyjaźń tym bardziej, że w odróżnieniu od związków miłosnych, nie ogranicza twej niezależności. 

 • Dar uwodzenia

Podbijasz serca zmysłowością, w której drzemie nutka melancholii. Twoja uwodzicielska sztuka polega na swoistej grze intelektualnej. Nie cechuje cię zmysłowość, a czasami wydaje się, że seks nie jest dla Ciebie aż tak ważny. Bywasz za to bardzo szczery i otwarty, a poprzez uwodzenia kogoś poznajesz druga ą osobę. Jeśli wejdziecie w relacje przyjacielską, będziecie mogli się w sobie zakochać. 

 • Seksualność

Lubisz wcielać w życie rewolucyjne idee i czynisz to również w sferze intymnej, dlatego uwielbiasz sprawdzać nowe, wymyślne techniki, ciągle improwizując. Nie należysz do osób najbardziej zmysłowych. Niektórzy nawet mogą Ci zarzucać, że gdy dochodzi do zbliżenia, nie odczuwają, że tego pragniesz, czy potrzebujesz w danym momencie.  

 • Miłość

Jesteś niezależny, unikasz manifestowania uczuć. Zastanawiasz się długo, nim zdecydujesz się trwale związać z kochana osobą. Marzysz o szczęściu w miłości, ale nie chcesz się wiązać, dlatego przeżywasz liczne miłosne przyjaźnie. A miłość i przyjaźń uważasz niemalże za to samo. Chcesz by twą miłością kierował rozum, dlatego boisz się intymności, a przede wszystkim namiętności i pasji w związku. Miłość dla ciebie bywa swoistym porozumieniem, a seks nie odgrywa w niej pierwszoplanowej roli. 

 • Żyć z Wodnikiem

Kto pragnie zatrzymać Cię przy sobie, nie powinien Ci o tym mówić. Twierdzisz, że najwyższą formą miłości jest miłość wolna, że małżeństwa rozpadają się, a rozwodnicy zawierają kolejne związku, natomiast przyjaciele pozostają sobie wierni. Jesteś pełen sprzeczności i trudno jest z Tobą żyć. Żyjesz trochę winnym świecie, masz zupełnie inne podejście do wielu spraw, i ciężko jest Ci się porozumieć z osobnikami o innej inteligencji niż ty. 

 • Twoja rodzina

Jesteś rodzicem oryginalny i niezależnym, co powoduje, że Twoje dzieci dość szybko gromadzą rzadkie doświadczenia życiowe. Może jesteś nawet ekscentrykiem, ale dzieci pragniesz wychować jak najlepiej, dając im swoją wiedze i doświadczenie życiowe. Starasz się naprowadzić je na inny sposób myślenia, by nie były schematyczne i nie szły z tłumem, ale pomyślały same. 

 • Pieniądze

Lubisz pieniądze, ale nie przywiązujesz do nich nadmiernego znaczenia. Posiadasz naturalna zdolność zdobywania pieniędzy. Dążysz do szczęścia i cieszysz się życiem, a pieniądze stanowią jeden z elementów szczęśliwego bytu. Nie jesteś skąpy, ani zachłanny. Jesteś hojny i bezinteresowny, nie dbasz o gromadzenie dóbr. Twoje prawdziwe bogactwo tkwi w Tobie samym, dlatego tez podświadomie dążysz do skromnego bytu materialnego, by zachować swobodę, umysł otwarty na rozważania natury duchowej, metafizycznej, filozoficznej.  

 • Życie zawodowe

Bez względu na to, jaki wybierzesz zawód, przejawiasz silny indywidualizm. Praca jest dla Ciebie tą sferą, w której dążysz do odnajdowania nowych, jeszcze nieznanych dróg, do tworzenia rzeczy lub metod nowych i niepowtarzalnych. Wybór zawodu nie jest dla ciebie najistotniejszym problemem, bo możesz pracować wszędzie. Bardziej rozumiesz pojecie pracy, jako sposób na zarabianie pieniędzy. Mając pieniądze możesz spełniać swoje marzenia, mieć fundusze na swoje zainteresowania, hobby. 

 • Powierzchowność

Naturalny, pełen wdzięku, zawsze zręcznie wykorzystuje swe atuty, by podbijać serca. 

 • Psychika

Potrafisz wznieść się ponad codzienne zajęcia, rzeczywistość materialną i cała prozę życia, a nade wszystko ponad walkę w imię drobnych, partykularnych interesów. Pragniesz odmienić świat dla dobra ogółu. Całą ambicję poświęcasz pracy dla przyszłych pokoleń. Głosisz rewolucyjne poglądy i utopijne idee, ale nie usiłujesz wcielić je w życie za wszelką cenę. Jesteś człowiekiem o skomplikowanej osobowości, i nie każdy rozumie twój sposób myślenia. Ty tez nie umiesz porozumieć się z innymi, dlatego najważniejsze dla Ciebie jest znalezienie drugiej osoby, która rozumie, o czym mówisz, i umie dyskutować z tobą na tematy ważne tego świata.  

Symbolika Twojego znaku

 • Drzewa- drzewa owocowe, czereśnia, grusza, jabłoń, śliwa
 • Kwiaty- kwitnące krokusy, orchidea, janowiec
 • Owoce- różne owoce suszone i pestkowe, kiwi, jabłko
 • Zwierzęta- albatros, orzeł, jeż, dzik, sowa, słoń
 • Kamienie- akwamaryna, bursztyn, ametyst, bazalt
 • Dni- czwartek, sobota
 • Kolory- turkusowy, jasnoniebieski, szary, fioletowy
Ostatnia aktualizacja: poniedziałek, 11 marca 2013 16:42
Wróżka

Wróżka

Wróżeniem z kart oraz zgłębianiem Ezoteryki zajmuje się od wielu lat. Coraz bardziej uświadamiam sobie, że przyszłość naprawdę da się przewidzieć. Oczywiście nie zawsze w całości, gdyż każdy z nas ma wolną wolę i sam kształtuje swoje życie poprzez decyzje które codziennie podejmuje. Jednak patrząc z perspektywy czasu i osób z którymi od lat koresponduje, duża część z tego co pokazują karty się spełnia. Warto jednak wiedzieć, że częściej karty doradzają, niż przepowiadają przyszłość. Mówią one co się wydarzy jeśli wybierze się pierwszą drogę, a co, gdy drugą. Bardzo często karty ukazują nasze prawdziwe wewnętrzne „ ja”, to jacy jesteśmy, czego podświadomie potrzebujemy od życia.

Strona www: twojeprzeznaczenie.pl

Wiedza

Astrologia