1. Skip to Menu
 2. Skip to Content
 3. Skip to Footer> • Reklama
przez  Wróżka 11 marca 2013 Opublikowane w Znaki zodiaku

Znak zodiaku Panna

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Znak zodiaku Panna

5.0 out of 5 based on 1 votes.

 


PANNA 24 sierpnia- 23 września 

Znak ziemny rządzony przez Merkurego. Symbolem tego znaku jest dziewica reprezentująca czystość. 

 • Przyjaźnie

Twoich przyjaciół można zliczyć na palcach jednej ręki. Niełatwo pozyskać u Ciebie zaufanie. Lecz Ci, których uznasz za przyjaciół, mają powody do zadowolenia. Dostrzegasz, kiedy coś ich nęka, szanujesz, dbasz o nielicznych wybrańców, bo z natury jesteś szlachetny, bezgranicznie oddany, gotów do poświęceń i niesienia pomocy.Ponad własne przedkładasz dobro innych. Obrażasz się, gdy próbują doradzać, bo według Ciebie jest to wtrącanie się w cudze sprawy. 

 • Dar uwodzenia

Wdzięk i uwodzicielskie sztuczki nie mają dla Ciebie większego znaczenia. Miłość od pierwszego wejrzenia, zmysłowa i szalona, to nie Twój styl. Nie lubisz, gdy sytuacja wymyka się spod kontroli, gdy Seksualność codzienność wkrada się chaos, gdy niczego nie można przewidzieć, Seksualność góry zaplanować, obejrzeć pod lupą. Nie wyrzekasz się swoich zasad dla miłości. 

 • Seksualność

O namiętności łatwiej ci rozprawiać, niż ją przeżywać i ujawniać. Kiedy jednak znajdziesz właściwego partnera, jesteś wspaniałym kochankiem. Jeśli chcesz zaznać cielesnych rozkoszy, musisz się odprężyć i nie sprawiają wrażenia osoby, która punkt po punkcie wypełnia podręcznikowe zalecenia.  

 • Miłość

Rzadko kiedy robisz pierwszy krok, obawiając się odtrącenia. Kto Cię prawdziwie pokocha, będzie musiała użyć całego arsenału środków, by wybawić Cię z kryjówki. Myśl o samotnym życiu nie przeraża Cię, podobnie jak perspektywa starości bez rodziny, o ile czujesz, że będziesz mógł liczyć na grono wiernych przyjaciół. Nie wiesz co to miłość od pierwszego wejrzenia. Nie mógłbyś rzucić wszystkiego dla jednej osoby. Umiesz wykrywać i wytykać bez ogródek wady partnera. Czasem bywa to dla partnera bardzo nieprzyjemne. Jeśli dochodzi do stałego związku, nie ma mowy o zerwaniu, do którego zwolennicy stabilizacji dopuszczają tylko p głębokich przemyśleniach dyskusjach. 

 • Żyć z Panną

Tylko od partnera zależy czy pozostaniesz przy nim na długie lata. Nie lubisz zmian w swoim życiu, toteż jesteś dobrym małżonkiem. Zdrada dla Ciebie jest obca. Trzeba stworzyć Ci pełen ciepła dom i pobudzić Cię do praktycznych działań. Nie jesteś typem romantyka, dlatego niewiele od Ciebie można wymagać pod tym względem. Potrafisz wybaczać zdradę, choć przeżywasz to mocno i męczysz się długo ze swoimi emocjami i żalem. Potrzebujesz poczucia bezpieczeństwa, obawiasz się nieznanego, dlatego nie podejmujesz pochopnie decyzji o zerwaniu. 

 • Twoja rodzina

Twój dom to oaza czułości. Życie rodzinne ma dla Ciebie pierwszorzędną wagę. Wszystko powinno być na swoim miejscu, nie znosisz bałaganu. Jeśli Twój dom jest wypełniony osobami, które nie przestrzegają pewnych zasad, wstrzymasz awantury i stwarzasz piekło w domu. Bywasz nadopiekuńczy względem swojej rodziny, a szczególnie dzieci.  

 • Pieniądze

Uważasz, że jedynie dzięki ciężkiej pracy jesteś w stanie zarobić pieniądze. Nie liczysz na wygrane w loteriach, czy na łut szczęścia. Pochwalasz codzienny trud, pracę w pocie czoła. Tylko w ten sposób można wg Ciebie czegoś dorobić. Nie sięgasz po łatwy zysk, nie ryzykujesz, jesteś zachowawczy. Jesteś przewidujący, rozsądny, rozważny i spokojny, dorabiasz się wolno, ale systematycznie.  

 • Życie zawodowe

Jesteś doskonałym pracownikiem, punktualnym, rozważnym, sumiennym, uprzejmym. Po prostu idea. Działasz spokojnie i roztropnie. Nie lekceważysz nawet błahej pracy. Praca dla ciebie stanowi cel życia. Wszystko inne może zejść na dalszy plan. Jesteś dobrze zorganizowany i systematyczny. Jesteś inteligentny i kompetentny, a staranność i powaga, z jaką odnosisz się do pracy, dają Ci siłę.  

 • Powierzchowność

Szczupła, długonoga Panna wyróżnia się klasyczną urodą. Często bywa pięknością o czarnych włosach i ciemnych oczach. 

 • Psychika

Jesteś nieśmiały, pełen rezerwy i wstydliwości, lubisz analizować wszystkie swe emocje i odrzucasz te, które cię oburzają. Czasami przywiązujesz zbyt dużą wagę do nieistotnych drobiazgów. Jeśli popełnisz błąd, możesz wpaść w panikę i poddajesz się bez większej walki.Jesteś obdarzony inteligencją i umiejętnością przewidywania. Wszystko pojmujesz w lot. Masz duże poczucie rzeczywistości. Nawet w obliczu kataklizmu pozostajesz świetnym organizatorem.

 

Symbolika Twojego znaku

 • Drzewa- drzewa z suchymi owocami, np. dąb, buk
 • Kwiaty- drobne kwiaty o żywych barwach- mniszek pospolity, jaskier
 • Owoce- orzechy laskowe, daktyle, morele
 • Zwierzęta- zwierzęta domowe, kot i pies
 • Dzień- środa
 • Kolory- granatowy, fioletowy, zielony, ciemno-brązowy
 • Kamienie- agat, beryl, chalcedon, szmaragd, sardonik, topaz
Ostatnia aktualizacja: poniedziałek, 11 marca 2013 16:00
Wróżka

Wróżka

Wróżeniem z kart oraz zgłębianiem Ezoteryki zajmuje się od wielu lat. Coraz bardziej uświadamiam sobie, że przyszłość naprawdę da się przewidzieć. Oczywiście nie zawsze w całości, gdyż każdy z nas ma wolną wolę i sam kształtuje swoje życie poprzez decyzje które codziennie podejmuje. Jednak patrząc z perspektywy czasu i osób z którymi od lat koresponduje, duża część z tego co pokazują karty się spełnia. Warto jednak wiedzieć, że częściej karty doradzają, niż przepowiadają przyszłość. Mówią one co się wydarzy jeśli wybierze się pierwszą drogę, a co, gdy drugą. Bardzo często karty ukazują nasze prawdziwe wewnętrzne „ ja”, to jacy jesteśmy, czego podświadomie potrzebujemy od życia.

Strona www: twojeprzeznaczenie.pl

Wiedza

Astrologia