1. Skip to Menu
 2. Skip to Content
 3. Skip to Footer> • Reklama
przez  Wróżka 11 marca 2013 Opublikowane w Znaki zodiaku

Znak zodiaku Koziorożec

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Znak zodiaku Koziorożec

5.0 out of 5 based on 1 votes.


 KOZIOROŻEC 22 grudnia- 20 stycznia 

Znak Ziemi rządzony przez Saturn. Jego symbolem jest długorogi kozioł. 

 • Przyjaźnie

Uważasz, że prawdziwa przyjaźń wytrzymuje próbę czasu. Najważniejsze, to znaleźć wiernego przyjaciela. Jesteś przyjacielem wiernym, ale pasywnym. Czekasz, by do Ciebie zadzwonić, napisać albo wpaść i wyciągnąć Cię z domu. Często masz wrażenie, że jesteś intruzem, dlatego zawsze czekasz na pierwszy ruch od przyjaciela. Często takim sposobem tracisz wielu przyjaciół, gdyż druga strona nie rozumie Twojego toku myślenia. 

 • Dar uwodzenia

Nie jesteś urodzonym uwodzicielem. Chcesz by postrzegano Cię takim, jakim jesteś i takim Cię kochano. Nie starasz się podobać za wszelką cenę. Nie umiesz flirtować, nie bawi Cię ta zagadkowa gra. Podbijasz serce nie starając się uwodzić, a jako partner w miłości przejawiasz ogromny upór i wytrwałość. 

 • Seksualność

Jesteś podejrzliwy i dość nieufny. Nie dowierzasz nawet własnym zmysłom. Kiedy spotykasz osobę, która zdoła zwrócić twoją uwagę, wydaje się, że sprawa jest z góry wygrana. Pozory jednak mylą. Jesteś osobą, która umie rozbijać szybko związki. Nie masz w sobie poczucia, że możesz być kochany, i że szczęście uczuciowe jest możliwe. Jeśli uporasz się z wątpliwościami i oddasz serce wybrance lub wybrakowi, dostarczysz mu mnóstwo niespodzianek. 

 • Miłość

Miłość uważasz za sprawę wielce skomplikowana i wraz z innymi z tego znaku tworzysz legiony samotników. Trudno jest Ci znaleźć prawdziwą miłość. Pragniesz miłości, ale nie wiesz, jak się jej poddać. Jesteś ciągle niepewny uczucia, które żywisz do drugiej osoby, do tego czy Cię kocha, czy chcesz z nią być. Jeśli jednak podejmiesz decyzje o małżeństwie będziesz starał się za wszelką cenę zrobić wszystko by się wam udało. 

 • Żyć z Koziorożcem

Kto pragnie, by związek z Tobą był trwały, powinien zaproponować Ci życie ułożone, idealne jak w zegarku. Trzeba być osobą rozważną, rozsądną, pewną siebie, cierpliwą i mało gadatliwą, byś mógł być w związku. Jeśli zdecydujesz się na rozstanie, nie będziesz zabiegał o przyjaźń z byłym partnerem. Jesteś człowiekiem samodzielnym, mocno stąpającym po ziemi. 

 • Twoja rodzina

Sprawdzasz się w małżeństwie. Choć nie śpieszno Ci do ołtarza, Twoja rodzina jest trwała, a Ty potrafisz wypełniać rolę rodzica, dowodząc dojrzałości i rozwagi. Jesteś bardzo odpowiedzialnym rodzicem. Dzieje się tak dlatego, ze uważasz, że dzieciństwo powinno być najszczęśliwszym czasem dla człowieka, gdyż później życie bywa różne. 

 • Pieniądze

Dla Ciebie pieniądze nie są najważniejsze. Za prawdziwe bogactwo uważasz pracę. Stosunek do pieniędzy wynika z potrzeby troski o własne dobro. Jesteś z natury ostrożny, oszczędny, dbasz o dobytek rodzinny, a niektórzy uważają Cię nawet za skąpca. W rzeczywistości cechuje Cię zdolność przewidywania. Potrafisz zadowolić się tym co masz.  

 • Życie zawodowe

Twoje zalety w życiu zawodowym to upór i ambicja. Lubisz sam sobą kierować, nie obawiasz się trudnych zadań, długofalowych przedsięwzięć. Odpowiadają Ci zarówno prace manualne, jak i intelektualne. Poza zaszczytami i pieniędzmi pragniesz główne bezpieczeństwa i stabilizacji.  

 • Powierzchowność

Nieświadomi i mimo woli ten silny i odporny człowiek wzbudza powszechny respekt. 

 • Psychika

Dajesz się poznać dopiero po dłuższym czasie. Jesteś flegmatyczny, przewidujący, nieco chłodny. Jesteś bardzo uparty, oraz niezwykle wytrwały. Nie lubisz ryzyka, ale jesteś ambitny i potrafisz wykorzystać właściwy moment, by z powodzeniem zrealizować swe plany. Nie pozwalasz, by twoja twarz zdradzała emocje. Nie jesteś wylewny, a ludzie często Cię nie rozumieją, i uważają za samotnika. Jesteś bardzo krytyczny, a inni zarzucają Ci brak, choć szczypty romantyzmu. 

Symbolika Twojego znaku

 • Drzewa- osika, dąb, świerk, sosna, buk, palma, wierzba, topola
 • Kwiaty- amarant, bluszcz, bratek
 • Owoce- ananas, owoc pasiflory, kiwi
 • Zwierzęta- osioł, kozioł, wielbłąd, koń, świnia, pies, niedźwiedź, szczur, kret
 • Kamienie- ametyst, czarny diament, onyks, czarna perła, szafir, turkus, krwawnik
 • Dzień- sobota
 • Kolory- ciemne brązy i zielenie, czarny
Ostatnia aktualizacja: poniedziałek, 11 marca 2013 16:37
Wróżka

Wróżka

Wróżeniem z kart oraz zgłębianiem Ezoteryki zajmuje się od wielu lat. Coraz bardziej uświadamiam sobie, że przyszłość naprawdę da się przewidzieć. Oczywiście nie zawsze w całości, gdyż każdy z nas ma wolną wolę i sam kształtuje swoje życie poprzez decyzje które codziennie podejmuje. Jednak patrząc z perspektywy czasu i osób z którymi od lat koresponduje, duża część z tego co pokazują karty się spełnia. Warto jednak wiedzieć, że częściej karty doradzają, niż przepowiadają przyszłość. Mówią one co się wydarzy jeśli wybierze się pierwszą drogę, a co, gdy drugą. Bardzo często karty ukazują nasze prawdziwe wewnętrzne „ ja”, to jacy jesteśmy, czego podświadomie potrzebujemy od życia.

Strona www: twojeprzeznaczenie.pl

Wiedza

Astrologia