1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>  • Reklama

Darmowe wróżby online

Wróżby online

Ocena użytkowników: / 485
SłabyŚwietny 

Darmowe wróżby online

4.7 out of 5 based on 485 votes.

Coraz częściej człowiek zwraca się ze swoimi problemami życia codziennego do osób zajmujących się magią, czarami, i wróżbami. Gdy nie widzi wyjścia ze swojej sytuacji, gdy stara się zmienić swoje życie ale nie wie jak, szuka pomocy u bliźnich, rodziny, psychologa, a z czasem u wróżki.Nie ma nic w tym dziwnego, że człowiek pragnie poznać prawdę dotyczącą jego życia i jego możliwej przyszłości. Od zarania dziejów ludzie mieli zaszczepieni w sobie pierwiastek boskości, ale także i pierwiastek pragnienia odkrycia przyszłości. Uważali, iż dzięki temu ich życie będzie łatwiejsze i bardziej możliwe do przewidzenia. Dzięki różnego rodzaju znakom pogodowym i natury, opracowali systemy wróżebne, które dawały im wskazówki co do przyszłości. Z biegiem czasu, gdy rozum ludzki się rozwijał, powstawały coraz to nowsze i bardziej rozbudowane systemy wróżebne. Osoby zajmujące się czarami, czy przewidywaniem przyszłości w każdej kulturze miały swoje funkcji i były bardzo poważane i szanowane w społeczeństwie. W zależności od cywilizacji  zwano ich szamanami, kapłanami, wieszczami, wróżkami, currandero itd. W naszej przestrzeni europejskiej słyszano o czarnoksiężnikach ,wiedźmach ,wróżkach, zielarkach, guślarzach.

Jak mam zamówić wróżbę?

Zamawiając  wróżbę, należy przesłać do wróżki zwykły e-mail z danymi na adres  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.  które będą wymagane do postawiania wróżby tj:


Wymagane dane do uzyskania wiarygodnej wróżby:
-imię
-data urodzenia
- opisz swoje problemy w kilku zdaniach

można również załączyć zdjęcie (zdjęcie nie jest wymagane, ale może pomóc we wróżbie) [zdjęcie po wróżbie jest natychmiast usuwane i nie jest nigdzie przechowywane]

wybierz opcję porady ( patrz niżej )

W momencie zaksięgowania należności na koncie, wróżka zaczyna wróżyć.
Wróżba zostanie postawiona i wysłana na e-mail w ciągu 48 godzin. 

Wybierz odpowiadającą Ci opcję porady:


Wróżba Partnerska na Rok - 30 zł - Wróżba przeznaczona jest dla osoby, która jest w związku partnerskim. Tutaj największy nacisk kładę na uczuciach oraz na możliwościach rozwoju związku i zagrożeniach, przedstawiam możliwe wydarzenia przez okres 12 miesięcy. Wejrzyj w głąb Waszego związku odkrywając tajemnice partnera i możliwe zagrożenia.


Wróżba z dwoma konkretnymi pytaniami oraz rozkład na 3 miesiące - 30 zł Masz jakieś dwa konkretne pytania? Napisz do mnie opiszę co poradziły karty i jak rozwiązać Twój problem.


 Wróżba finansowo zawodowa na okres roku - 30 zł Kłopoty finasowe? Jak z nich wyjść i jaką drogę wybrać by jak najszybciej uporać się z brakiem pięniędzy. Daj sobie pomóc i opisz swój prpblem. Chętnie Ci doradzę.


 Portret Psychologiczny z Kart Tarota - 30 zł 

Opracowywanie portretu psychologicznego o karty tarota opiera się na emocjach i logice wynikającej z ukłądu kart, to obszerna diagnoza zachowań, na podstawie której przeprowadza się klasyfikację typologiczną. Wszystko musi tu zostać nazwane zgodnie z ustalonymi miarami opisu ocenianego. W konstrukcji portretu psychologicznego odzwierciedla się zracjonalizowane mniemanie czy domniemanie na temat hipotetycznie założoności ludzkiej psychiki.


Portret Numerologiczny - 35 zł - Inaczej Karta numerologiczna jest zbiórem liczb opisujących życie osoby. 
Analizowane elementy karty numerologicznej podane są poniżej:

Ważne elementy kluczowe portretu:

    Droga Życia - jest to suma wszystkich cyfr daty urodzenia
    Dzień urodzenia - liczba dnia urodzenia
    Liczba ekspresji - zawiera się w liczbowej wartości liter w imieniu i nazwisku
    Potrzeba serca - zawiera się w liczbowej wartości samogłosek imienia i nazwiska
    Osobowość - zawiera się w liczbowej wartości spółgłosek imienia i nazwiska


Wróżba uczuciowa na okres 2 lat - 35 zł Jest to wróżba dla osób pozostających w związku ale również i dla osoby która poszukuje nadal miłości. Dla osoby samotnej określę kiedy spotka kogoś z kim spędzi resztę życia.


Wróżba kompleksowa - Wróżba kompleksowa jest to Rozkład kart tarota na okres 12 kolejnych miesięcy, dodatkowo 4 konkretne pytania oraz rozkład partnerski


Wróżba kompleksowa na 3 lata - 65 zł

Oferta zawiera
-5 pytań
-opis numerologiczny
- rozkład partnerski
- rozkład na 3 kolejne lata


Wróżba bez limitu pytań - 100 zł

Wróżba ta jest bardzo obszerna, ponieważ pomimo pytań mi przez Ciebie zadanych. Pokażę możliwe wydarzenia w przeciągu 3 lat, możliwości i trudności z jakimi możemy się w życiu borykać.
Analiza aspektów życia:
- życie uczuciowe
- życie rodzinne
- życie finansowe
- życie zdrowotne (wróżba o zdrowiu tylko dla osoby która o to poprosi)Każdy z Nas tworzy własne przeznaczenie. Poznaj swoją przyszłość i zaplanuj ją tak, jak tego pragniesz  z Portalem twojeprzeznaczenie.pl Niepewni dnia jutrzejszego poszukujemy odpowiedzi na nurtujące nas pytania. Czasami szukamy we wróżbach pocieszenia, wskazówki, rozwiązania naszych problemów. Niejednokrotnie zwyczajnie jesteśmy ciekawi, co może przynieść nam przyszłość. Portal Twoje Przeznaczenie skupia wielu doradców ezoterycznych, wróżek, astrologów, by mogli oni pomóc Ci w najtrudniejszych momentach Twojego życia. Znajdziesz tu odpowiedzi na wszelkie pytania dotyczące tego co było, jest i będzie. Dzięki wróżkom poznasz nie tylko naszą przyszłość, ale również wskazówki, możliwości jakie spotkasz na swojej drodze, oraz zagrożenia które będziesz mógł ominąć. Mamy do wyboru wiele możliwych opcji wróżby. Można zadzwonić do wróżki lub skontaktować się z nią przez sms lub email. Nasz portal ezoteryczny umożliwia również pogłębienie wiedzy na temat Ezoteryki, Astrologii czy Wiedzy Tajemnej. Twoje przeznaczenie to portal dla wszystkich tych, którzy pragną polepszyć swoją jakość życia. Pamiętajmy ! Przyszłość można zmienić, i kierować naszym życiem tak jak tego pragniemy. 

Od czego pochodzą wróżby online nazywane również internetowe? W historii ludzkości zapisała się dość mocno chęć poznawania przyszłości. Przez wieki powstawały rożne narzędzia służące wróżkom, wieszczom, szamanom, czarodziejom, do przepowiadania przyszłości. Najchętniej zaczęto posługiwać się kartami do gry oraz Tarotem jako narzędzie dywinackie. Posługiwanie się kartami do gry stało się powszechne. Rodzaj ludzki przejawiał niesłabnącą i nieodpartą skłonność do ryzyka i licznych kombinacji, jakie są w kartach możliwe.

Do Europy karty trafiły jednak stosunkowo późno, bo początkiem XIV wieku.

Powszechne dziś karciane kolory na najdawniejszych europejskich kartach do gdy były oznaczane symbolami serc, dzwonków, żołędzi i liści. Późniejsze talie, np. Tarota, nosiły symbole pucharów, denarów, buław i mieczy. Oznaczanie kolorów jako kiery, kara, trefle i piki pojawiło się nie wcześniej niż w XVI wieku. 

Sztuka wróżenia z kart, czyli inaczej kartomancja, wywiera wielki wpływ na ludzi. Dzięki nim można przewidzieć przyszłe kroki danego człowieka, rozwój danej sytuacji itp. Podobnie jak frenologia czy chiromancja, kartomancja jest uważana za gałąź wiedzy empirycznej, co obserwowano przez stulecia, były związane lub wynikały z wyłożenia poszczególnych kart lub rozkładów kart. 

Kartomancją rządzą te same ezoteryczne wpływy, co innymi zjawiskami ze sfery duchowej, a więc udanych przepowiedni można oczekiwać wówczas, gdy przestrzega się kilku zasad.

Uważa się, że wróżki powinny stawiać karty w tym okresie gdy są spokojne, opanowane, nie maja na głowie swoich problemów, gdy potrafią się skupić na danej osobie. Wtedy to kontakt z kartami i nadświadomością osoby pytającej jest najlepszy i prawdziwy. Każda z wróżek wyznaje różne zasady, jedne wróżą tylko w piątki, inne nie wróżą w niedziele, jeszcze inne wróżą tylko wtedy, gdy czują w sobie dobrą energię. 

Zakres zawartych w kartach przepowiedni jest wprost proporcjonalny do stopnia wiary i entuzjazmu towarzyszącego ich odczytywaniu. Prawdziwe zaangażowanie wróżki, adepta magii jest niezmiernie ważne by móc odczytywać przyszłe wydarzenia człowieka.

Należy tez zrozumieć, że uzyskane znaki wróżebne nie muszą się spełnić dosłownie. Należy je uważać raczej za wskazówki, wskazujące kierunek, kierunek w którym zmierzać będzie czyjeś życie, o ile nie zostanie dokonany świadomy wysiłek, by je skierować w inną stronę.

Dywinacja w tym przepowiadanie przyszłości z kart nie jest wyrocznią i niezmienną prawdą. Przyszłość w dużej mierze nie jest jeszcze zapisana w naszym życiu, gdyż to my je kreujemy. Jeśli wróżba będzie dala nas niepomyślna, warto wróżki się spytać co zrobić by tego u niknąć lub przejść to najmniej dla nas boleśnie.

Wróżby a nasza przyszłość 

Wróżenie od zawsze było częścią życia człowieka. Od początku istnienia człowieka rozumnego zakorzeniło się w nim przekonanie, że przyszłość swoją można poznać. Dlatego też przez wieki człowiek tworzył różne narzędzia dywinackie, wróżbiarskie by móc uchylić rąbka tajemnicy przyszłości. Jedne narzędzia wróżbiarskie odpowiadały w bardzo prosty sposób na zadawane pytania, odpowiadając tak lub nie, inne stały się bardziej rozbudowane jak np. Astrologia, Numerologia, I Cing, runy, kartomancja, w tym Tarot czy wróżenie z kart do gry. 

Systemy wróżebne przez wieki zmieniały się, ulepszały, inne ginęły z czasem. Mimo tego zawsze człowiek pragnął wiedzieć, co może go czekać w życiu. Wiek XX pokazał że magia, przepowiadanie przyszłości, wróżby nie zostały całkowicie zniszczone przez pojęcia naukowe. Wiele z systemów ezoterycznych na nowo powstało i rozwinęło się. Szczególnie Astrologia oraz Kartomancja przeżywają okres rozwoju. 

W Polsce dość mocno rozwinęła się Ezoteryka szczególnie wróżby z kart Tarota i kart klasycznych. Na naszym rynku jest bardzo wiele wróżek świadczących usługi ezoteryczne. Jak wiemy wróżka, wróżce nie równa, dlatego też często narzekamy na jakoś usług ezoterycznych. W tej branży po prostu trzeba trafić na odpowiednią wróżkę by poznać prawdę o nas samych. 

Z jakich narzędzi dywinackich możemy poznać przyszłość?   

Jest ich wiele, jednakże najbardziej szczegółową wróżbę możemy uzyskać dzięki karto Tarota. Dzięki nim możemy ujrzeć dokładniej przyszłość, oraz usłyszeć odpowiedzi nawet na najtrudniejsze zagadnienia naszego życia.

 Niestety wielu z nas ma mylne przekonanie co do kart Tarota. Wpajano nam, że karty Tarota są nasieniem diabelskiej magii, co jest nie prawdą. Karty te zostały wymyślone przez człowieka, by móc pomagać mu w osiągnięciu harmonii życiowej. Tajemnica Tarota polega także na tym, iż badacze nie umieją jednoznacznie wskazać kto stworzył te karty, gdzie i dlaczego. To jest jeden z głównych powodów, dlaczego boimy się kart. Strach jest spowodowany głównie niewiedzą. Przyszłość nasza jest zmienna i w dużej mierze zależna od nas, jednak można ja odczytać poprzez karty, czy inne narzędzie dywinackie. Wróżby mają na celu odczytanie najbardziej możliwej przyszłości, i która w dużej mierze jest zależna od naszych działań, poczynań i wyborów. Wróżba ma przybliżyć nam przyszłość ale też i ostrzec nas przed niepowodzeniami, wypadkami, nieszczęściami na które wpływu nie mamy. Wróżby mają nieść pomoc potrzebującym, także tym którzy stanęli w życiu i nie wiedzą w którą stronę iść. Wróżby pomagają także tym zagubionym, którzy pragną zmienić swoje życie, ale nie wiedzą jak to zrobić. Szczególnie Tarot pomaga ludziom zagubionym w miłości, potrzebującym odpowiedzi na ważne pytania związane z miłością, romansami, flirtami, emocjami. 

Wróżenie przyszłości może być kontrowersyjne?

 

Przepowiadanie przyszłości nie jest czymś stałym, czymś zawsze prawdziwym. gdy otrzymujemy przekaz z kart czy innego narzędzia dywinackiego, nie możemy zakładać że wszystko co zostało powiedziane czy napisane się spełni. 
Wróżenie bardziej polega na określeniu możliwych zdarzeń które możemy zmienić, na które możemy mieć wpływ. Wiec jeśli we wróżbie wyjdzie np. że nasz związek jest zagrożony z powodu zazdrości, będziemy musieli zmienić nasze nastawienie do partnera by nie doszło do rozstania.

Takie doradztwo kart jest pomocą dla poszukującego prawdy i zrozumienia. 
Niestety niektóre wróżki i wróżbici dają do zrozumienia klientowi ze to co powiedzą jest święte, stałe i niezmienne. Takie osoby lepiej omijać szerokim łukiem. Przekonanie w to iż los, przeznaczenie czy ręka boska już określiła naszą przyszłość jest złudne. Mamy wola wolę, co powoduje iż dokonywane przez nas wybory świadome czy te mniej świadome, kształtują naszą rzeczywistość oraz przyszłość.

Za pomocą wróżby z kart klasycznych, Tarota czy innych narzędzi, jesteśmy w stanie określić przyszłe możliwe wydarzenia. Każdy się pewnie zastanawia na czym polega fenomen wróżenia z kart. Najprościej to ujmując, karty są łącznikiem miedzy wróżką a osobą pytającą. Przekładając karty nasza nadświadomość, czyli intuicja wie jak je przełożyć, lub które karty wyciągnąć by ukazała się nam przyszłość znana naszej intuicji. We wróżbach internetowych to połączenie kart jest tylko z wróżka, z tym że w tym wypadku osoba wróżąca musi się skupić na konkretnej osobie.

Sprawdzalność wróżb jest różna, w zależności od osoby wróżącej czy li wróżki, od jej nastroju, nastawienia do kart, od emocji które towarzyszą osobie pytającej. Ważna jest tez interpretacja, dlatego czasami wróżki powinny podawać więcej niż jedną interpretacją danego rozkładu. 
Wróżby przewidują pewne przyszłe wydarzenia na obecną chwilę naszego życia. Jeśli jednak zmienimy zdanie, posłuchamy rad kart wiele wydarzeń niemiłych będzie można uniknąć i wypracować sobie jak najlepszą przyszłość.

Wróżby z kart klasycznych, Tarota czy innych, mają nam ukazać możliwości, jakie stoją przed nami, maja nam doradzić w wyborach tych mniejszych i większych jeśli nie wiemy co zrobić. Jest to doradztwo personalne, duchowe, ezoteryczne.


 Obecnie w Polsce przyjęło się mówić na osoby zajmujące się magią, wróżbami i innymi systemami, że są wróżkami, wróżami czy parapsychologami. W dawnych czasach wróże, wróżki, zielarki, były doradcami do których przychodziły osoby, prosząc o porady, i wskazówki na przyszłość. W dobie telekomunikacji, rozwoju techniki i nauki, mamy dostęp do telefonów i Internetu, co znacznie ułatwia nam dostęp do specjalistów z tej dziedziny wiedzy.  Nie zawsze jednak dostajemy to czego pragniemy, dlatego warto dość długo szukać odpowiedniej osoby by uzyskać prawdziwe i rzetelne odpowiedzi na temat naszej przyszłości. Istnieje w ludziach przekonanie, że przyszłości nie da się przewidzieć u danej osoby jeśli jest ona z dala od wróżki, osoby wróżącej. Niestety nie jest to prawdą, gdyż osoba o wysoce rozwiniętej intuicji, osoba która świetnie umie posługiwać się np. kartami, posiada zdjęcie danej osoby, datę urodzenia, jest w stanie wyczuć daną osobę i postawić karty. Wszystko zależy od daru wróżki oraz jej nastawienia. Wróżby online coraz bardziej stają się popularne. Powodów tego jest wiele. Ludzie przede wszystkim lubią anonimowość, szybkość usługi wróżebnej, konkretność oraz możliwość załatwienia wszystkiego przez Internet. Poza tym idąc od wróżki otrzymujemy informacje, o których często nie pamiętamy. Otrzymując informację przez maila, czy smsmem, jesteśmy w stanie po jakimś czasie wrócić do tego co zostało nam przepowiedziane i sprawdzić czy rzeczywiście jakaś część z tego co zostało napisane miało miejsce w rzeczywistości.  Coraz częściej można zauważyć iż ezoteryczne portale oferują darmowe wróżby, zabawy, quizy, które można wykorzystać do własnych celów. Problem jednak ukazuje się wówczas gdy portale ezoteryczne skupiają się tylko na zarabianiu pieniędzy, dlatego warto patrzeć, na jakich stronach znajdują się ważne informacje o Ezoteryce, magii, wróżbach, okultyzmie. Te strony które mają bogate zaplecze artykułów czy publikacji są zazwyczaj odpowiednie, gdyż zatrudniają wykwalifikowanych doradców ezoterycznych.   

Wróżby internetowe 

 Czym jest wróżba online ?


Poznawanie przyszłości od wielu wieków jest domeną wróżbiarzy, wróżek, szamanów, jasnowidzów - czyli osób o niezwykle rozwiniętej intuicji.  W każdej kulturze, cywilizacji przez wieki ujawniały się osoby o wielkich talentach paranormalnych. Różnie ich zwano, byli kapłanami, szamanami, magami, czarownikami, curranderami, wróżami, wiedźmami, guślarzami, wysokimi kapłanami itd. Nie sposób ich wykluczyć z całej historii wiedzy tajemnej. Wręcz przeciwnie, stali się oni przedstawicielami tajemnej wiedzy empirycznej. Każdy wiek, każda kultura, cywilizacja posiadała swoich magów, którzy byli szanowani i do których często zwracali się nie tylko zwykli ludzie, ale także wielcy świata.  W dawnych czasach jedynym sposobem na kontakt z osobą o nadzwyczajnych zdolnościach był kontakt fizyczny. W miarę możliwości osoby potrzebujące pomocy w różnym zakresie przychodziły o pomoc do takiej właśnie osoby. Obecnie w dobie rozwoju techniki, nauki, w tym telekomunikacji, mamy możliwość otrzymania takich porad bez większego wysiłku. Często jednak bagatelizujemy Internet jako nośnik przekazywania informacji dotyczącej przyszłości. Boimy się że zostaniemy oszukani, że wróżenie przez Internet różni się znacznie od stawiania kart indywidualnie. Nasze obawy są też związane z tym, iż nie zawsze ufamy osobie do której się zwracamy.  Mimo tych obaw wiele osób korzysta z doradztwa ezoterycznego, właśnie przez portale ezoteryczne. Gdy trafimy na odpowiednią osobę, zajmującą się rzetelnie wróżbami, możemy być mile zaskoczeni tym, co usłyszymy czy przeczytamy. Portale ezoteryczne, bogate w wiele informacji związanymi z magią, parapsychologią, wróżbami, Horoskopami, i innymi tajemnicami tego świata, pozwalają laikom wgłębić się bardziej w ten świat, otworzyć oczy na inne możliwości interpretacji życia i świata.  Mnóstwo osób z czasem skłania się ku spróbowaniu i poradzeniu się wróżki w sprawach ważnych. Często są mile zaskoczeni tym co usłyszą, jaka jest wielka trafność w przepowiedniach, część jednak, ma odmienne zdanie. Coraz częściej w Internecie pojawiają się wróżki z prawdziwego zdarzenia, z wieloletnią praktyką, pragnące choć trochę rozjaśnić człowiekowi jego możliwą przyszłość oraz poradzić co w danej sytuacji jest dla człowieka dobre a co nie.  Mamy do wyboru wiele opcji, poczynając od rozmowy telefonicznej z wróżką, rozmowy poprzez czat sms, oraz wróżby otrzymanej droga emaliową. Warto wybrać ta metodę która najbardziej odpowiada waszym oczekiwaniom. Można miel się zaskoczyć jakością usług jakie oferują różne portale ezoteryczne. Czytanie przyszłości z kart tarota na żywo! Osobiście zadaj pytanie naszej Wróżce i uzyskaj odpowiedzi co do Twojej przyszłości. Śmiało możesz pytać wróżkę o swoje nawet najintymniejsze problemy. Nasze wróżki są całkowicie anonimowe. Wróżenie z Księgi Wróżb online to najszybsza i bardzo wiarygodna metoda poznania swojej przyszłości. Wróżby odkryją przed Tobą możliwości,  które mogą odmienić Twoje życie na lepsze. 

Zapraszamy do skorzystania z rozmowy z naszymi wykwalifikowanymi doradcami ezoterycznymi. 

BiorytmBiorytm dla Ciebie za darmo   biorytm partnerskiBiorytm partnerski dla Was za darmo 

Wróżka online odpowie na Twoje pytania.

Forma kontaktu przez sms lub rozmowa telefoniczna z naszymi ekspertami jest bardzo prosta i wygodna. Wystarczy telefon stacjonarny bądź komórkowy.  Po wybraniu numeru zostaniecie Państwo połączeni telefonicznie z wróżką, która odpowie na Państwa pytania. Oraz podpowie jak rozwiązać Państwa problemy. Nowy rok, a szczególnie wiosna sprzyja dążeniem do wyznaczonych celów i marzeń. Warto pomóc przeznaczeniu i ułatwić sobie dojście do tych marzeń. Z tej okazji zapraszamy Cię do działu- Horoskopów, Wróżb, Magii oraz ciekawych artykułów. Dowiedz się na czym polega wróżenie z Tarota, i w czym pomocna jest nasza intuicja.

http://twojeprzeznaczenie.pl/Intuicja-kluczem-do-Tarota.html

http://twojeprzeznaczenie.pl/Fajne-wrozby.html

Zapraszamy do mailowej korespondencji z naszą wróżką Izabelą, która do każdej osoby podchodzi indywidualnie

http://twojeprzeznaczenie.pl/Wrozka.html 

Komentarze 

 
+1 # malzenstwobeata 2012-12-31 12:01
09051970 mezatka nic nie czuje do meza. ciazy namnie dlug karmiczny. co robic_
maz zbigniew19091961 ten drugi moze sie okazac tyranem jego data 16051968 i jemu pisana jest samotnosc prosze o pomoc pilne bardzo i pozdrawiam beata
Odpowiedz
 
 
+1 # super mega fajnieKamila 2013-09-09 12:28
Otrzymałam fajną :lol: odpowiedź na pytanie dotyczące mojego faceta...przypuszczałam ,że moje domysły są trafne i pani mi to wywróżyła z kart klasycznych i tarota. dzięki za pomoc
Odpowiedz
 
 
0 # tanioTomasz 2013-09-09 19:44
W kilku wiadomosciach dowiedzialem sie co chcialem, dzieki
Odpowiedz
 
 
-2 # moja pracaMarzena 2013-09-10 19:55
Czy dostanę nową pracę i kiedy to będzie?
Odpowiedz
 
 
+1 # zstęsknionyKamil 2013-09-11 20:29
tracę głowę bez niej, jak miłość może być tak mocna że nie pozwala żyć
Odpowiedz
 
 
0 # wróżki prawdziweZuzia 2013-09-12 14:18
jestem mile zaskoczona okazało się że miałam do czynienia z prawdziwą osobą i do tego z darem przepowiadania przyszłości a wcześniej myślałam że to kit te cały wróżby. kiss for all
Odpowiedz
 
 
+1 # rozstanieMarek 2013-09-20 17:21
Czy Marlenka do mnie wróci?
Odpowiedz
 
 
0 # pracatatiana 2013-11-11 20:25
jak się ułoży moja kariera zawodowa? czy znajdę w najbliższym czasie pracę w pełni zadowalającą?
Odpowiedz
 
 
-1 # czy wy naprawde wierzycie??dawid viansa 2013-12-31 13:07
Nie mogę uwierzyć że wierzyćie w takie banialuki ,rok temu tu pisałem i nic kompletnie się nie sprawdziło!!!a wydałem kupe kasy!!! naciągaczki i tyle!!!szkoda kasy :sad:
Odpowiedz
 
 
-1 # bardzo dziękuje wróżbitkądawid tusk 2013-12-31 13:22
he he bardzo dziękuje wróżbitką za wyczyszczenie mojego konta w telefonie,kompl etnie nic się nie sprawdziło ,no cóż może kiedyś trafie na prawdziwą wróżke która mi pomoże!!
Odpowiedz
 
 
+2 # uczuciaMonika 2014-02-02 06:58
jak sie uloza moje uczucia
Odpowiedz
 
 
+2 # przyszlosc,prac akasia 2014-03-07 01:00
Jak sie podrozy moj Los, Praca
Odpowiedz
 
 
+2 # Wróżby onlineAnke 2015-04-16 05:49
Pretty section of content. I just stumbled upon your weblog and in accession capital to say that I acquire actually loved account your weblog posts. Any way I will be subscribing on your feeds and even I success you access constantly fast
Odpowiedz
 
 
+2 # Wróżby onlineMelinda 2015-05-09 17:14
Świetna stronka:) Tyle materiałów o tematyce ezoterycznej chyba nie ma na żadnej innej. Polecam wróżkę Katarzynę bo jest super. Za 100 zł dostałam mega wróżbę i jaka trafność!!!
Odpowiedz
 
 
+2 # Wróżby onlineJamie 2015-05-24 04:46
Very nice site :)
Odpowiedz
 
 
+2 # Wróżby onlineLenore 2015-05-30 07:47
Hello there! This blog post couldn't be written any
better! Looking at this post reminds me of my previous roommate!
He constantly kept preaching about this.
I will forward this post to him. Pretty sure he's going to have a good read. Gretings from England

Lenore fairy
Odpowiedz
 
 
+2 # Wróżby onlineMarcy 2015-05-30 12:31
Excellent website. I will be dealing with a few of these issues as well. Thank you for my fathe future.
Thank you very much
Marcy Fortune Teller
Odpowiedz
 
 
+1 # MarekWróżba małżeńska 2015-07-04 17:56
Powiem ta: Skorzystałem z wróżby u Pani Kasi ponad trzy miesiące temu. Pytania dotyczyły sfery małżeńskiej. Problemy były i to poważne, myślałem że rozwód to jedynie wyjście. Posłuchałem rad Pani Kasi i okazało się ,że miała rację. Uratowałem małżeństwo i jest już wszystko ok. Jestem szczęśliwy mamy dwójkę dzieci i bardzo się kochamy
Odpowiedz
 
 
+1 # KajaPolecam 2015-07-04 17:59
Same plusy tej wróżby. Uczciwy i znakomity wróżbita warty polecenia. Odpowiedzialny, poważny i rzetelny. Błyskawiczna odpowiedź i miły kontakt! Wróżba w 100% zgodna z opisem. Wróżenie u tego wróżbity to czysta przyjemność.
Odpowiedz
 
 
+1 # Wróżby onlineCedric 2015-07-25 13:16
Thanks for one's marvelous posting! I certainly enjoyed reading it, you are a great author.I will remember to bookmark your blog and will come back sometime
soon. I want to encourage you to ultimately continue your great
writing, have a nice afternoon!
Odpowiedz
 
 
+1 # Wróżby onlineAntoinette 2015-08-03 21:40
Świetne są te wróżby, dwa tygodnie temu sobie postawiłam karty u wróżki i już się wiele posprawdzało. Dzięki wielkie wszystkim twórcom tej stronki i oczywiście polecam wszystkim.
Odpowiedz
 
 
+1 # Wróżby onlineShannon 2015-08-03 22:56
Dzięki bardzo ciekawy blog !
Odpowiedz
 
 
+1 # Wróżby onlineJasmine 2015-08-04 18:44
Cześć , po prostu stałem się czujny na swoim blogu za pomocą Google znalazłem tę stronkę , i stwierdziłem, że jest ona
naprawdę pouczająca . Mam zamiar sprawdzać Twoje wróżby z Brukseli .
Będę wdzięczny , jeśli nadal przyszłości będziecie rozwijać te stronę . Wiele osób skorzystało z niej i tylko tak dalej. lubię ezoterykę.
Odpowiedz
 
 
+1 # Wróżby onlineKieran 2015-08-06 04:55
Pozdrowienia! Bardzo przydatne porady w tym poście ! Jest to małe zmiany , które produkują najbardziej znaczące zmiany.
Bardzo dziękuję za udostępnienie!
Odpowiedz
 
 
+1 # Wróżby onlineMatthias 2015-08-06 15:14
Świetna stronka z darmowymi wróżbami, jestem w szoku po tym co powiedziała mi Wasza wróżka, za dwa tygodnie się mi sprawdziło. To są chyba jakieś czary albo magia.
Odpowiedz
 
 
+1 # Wróżby onlineCasimira 2015-08-06 16:10
Witam, również uważam, że karty tarota nie są niebezpieczne… może w rękach osób nieprzygotowany ch do wróżenia, nieumiejących je poprawnie odczytywać, zwłaszcza niuanse jakie one ze sobą niosą. Osobiście wolę wróżyć z kart klasycznych, ale tarot jest obszerniejszy w swoim przekazie i informacjach jakie ze sobą niesie.
Odpowiedz
 
 
+1 # Wróżby onlineDanny 2015-08-06 21:21
Sposród róznych systemów wróżenia które spotykamy najczęściej mamy do czynienia z astrologią, wróżbami z tarota, a także wróżeniem za pomocą kart klasycznych.W przeciwieństwie jednak do dwóch pierwszych systemów , tajniki wróżenia z kart są mało znane , sama czysta sztuka wrózenia należy do bardzo popularnych.
Odpowiedz
 
 
+1 # Wróżby onlineIsrael 2015-08-07 00:57
Wiecie że rozkładów tarota jest mnóstwo. Od ogólnych, przez miłosne i zdrowotne oraz do typowo finansowych
Odpowiedz
 
 
+1 # Wróżby onlineSebastian 2015-08-07 04:33
Wspaniała strona , bardzo pouczające art.. Zastanawiam się, dlaczego inni eksperci z tej branży
nie zdają sobie z tego sprawy . Musisz kontynuować pisanie. Jestem przekonany , masz wielu czytelników
Odpowiedz
 
 
+1 # Wróżby onlineMarysia 2015-08-08 06:46
Błyskawiczna wróżba, świetny kontakt! Słowna, znakomita i solidna wróżka warta zaufania. Konkretny, przesympatyczny i uczciwy kontakt. To czysta przyjemność korzystać z Pani wróżb. - bardzo dziękuję i pozdrawiam!
Odpowiedz
 
 
+1 # Wróżby onlineMartina 2015-08-08 07:27
Szczerze polecam. Jest to znakomita wróżka, rzetelne i uczciwe podejście do wróżby. Konkretna i miła. Błyskawiczna transakcja i miły kontakt! Same plusy. Ciekawe czy mi się sprawdzi.
Odpowiedz
 
 
+1 # Wróżby onlineHalina 2015-08-08 10:06
Miałem przyjemność współpracować z Wróżką Kasią w ważnej dla mnie sprawie. Dokładna wróżka którą nie sposób przecenić to właśnie Wróżka Katarzyna. Jej szeroka wiedza i doświadczenie sprawiają, że jest ona wyjątkowo dobrą osobą. Zawsze mogę ją zapytać o wszystko co mnie trapi i zawsze ma dla mnie czas.
Odpowiedz
 
 
+1 # Wróżby onlineSabina 2015-08-08 23:53
Wróżka Kasia nie zawiodła mnie ani razu. Dokładna posiadająca zdolność do wróżenia to właśnie Wróżka Kasia. Solidna i zmotywowana do tego żeby mnie wyciągać na prostą. Dziękuję za szybką wróżbę online
Odpowiedz
 
 
+1 # Wróżby onlineBrygidka 2015-08-09 16:10
Bardzo dziękuję za udaną transakcję! Wróżka jest odpowiedzialną przepowiadaczką przyszłości i godna rekomendacji. Pomyślna i idealna realizacja. Zero problemów.
Odpowiedz
 
 
+1 # Od wróżkiGosia 2015-08-11 06:38
Wróżka mi napisała że mogę mieć problemy przez to że bije męża. Okazało się po dwóch dniach że złożył do mnie pajac donos i miałam problemy. I tak będę go lała bo nic nie słucha i mu magia nie pomoże.
Odpowiedz
 
 
+1 # Wróżby online czy one pomagaja?Luna 2015-08-11 08:49
Szybko postawiłam tydzień temu karty i mi wyszło że spotkam mojego przyszłego męża już niedługo. Wierzycie w takie rzeczy w te całe karty tarota? Twojeprzeznacze nie to jak widać już stra i doświadczona strona z wróżbami.
Odpowiedz
 
 
+1 # Wróżby onlineKarina 2015-08-11 14:11
Stawiałam tego tarota online i mi wyszło słońce - mag i - świat a pytałam o miłość - powiedzcie mi co to może takiego oznaczać dla mnie . Podkreślam ,że jestem samotna i szukam ukochanego
Odpowiedz
 
 
+1 # Moje marzeniaElouise 2015-08-11 17:12
Chciałabym by moje marzenia się zrealizowały. Wróżka mi napisała ,że tak się stanie już w niedalekiej przyszłości.Mam nadzieję ,że się sprawdzi bo jak stawiałam za darmo karty karota to też mi tak wychodziło.
Odpowiedz
 
 
+1 # Wróżby online z kartMarzenka 2015-08-14 10:00
Postawiłam karty i wylosowało mi darmową wróżbę. Zanotowałam co wyszło jak się sprawdzi dam Wam znać!
Odpowiedz
 
 
0 # I ching - Wyrocznia dobraDrew 2015-08-15 00:40
I Ching to Księga Przemian, Wyrocznia Chińska, jest świętą księgą taoizmu i konfucjanizmu, która wyznacza wysokie standardy postępowania i osiągania życiowego sukcesu.

Jako jedna z trzech wielkich ksiąg kanonu chińskiego zachowała się w całości do dziś, mimo że liczy sobie około 4 tysięcy lat.

Osoby poszukujące prawdy powinny sięgnąć po I Cing. I Cing pomoże, tak jak pomógł milionom ludzi na całym świecie. Wzrastająca popularność tej Księgi w naszej kulturze świadczy o jej skuteczności i prawdzie w niej zawartej.

Kto raz nawiązał nic porozumienia z Księgą, ten już się z nią nie rozstanie.

I Cing jest wyrocznią, która da ci odpowiedź na każde twoje pytanie, i będzie to odpowiedź najwłaściwsza, zgodna z prawdą.

Będzie to jednak zależało od ciebie, od twojego stosunku do Księgi. Jeśli będziesz traktował Księgę z należnym jej szacunkiem, ona odwdzięczy ci się tym samym.
Odpowiedz
 
 
0 # Czy wierzyć wróżbom?Brigitka 2015-08-16 03:35
Istnieją trzy poziomy psychiczne- świadomość, podświadomość i nadświadomość. Świadomość jest odczuwalna w każdym dniu, gdy wykonujemy świadome decyzje i działania. Podświadomość ujawnia się głównie w snach i w stanach wielkiego skupienia np., medytacji. By dostać się do nadświadomości, czyli źródła prawdy i wiedzy, musimy porozumieć się wpierw z nasza podświadomością . Karty Tarota są świetnym narzędziem by uzyskać takie połączenie. Dzięki temu możemy mieć wgląd w nasza przyszłość.
Odpowiedz
 
 
0 # SuperSelena 2015-08-17 08:07
fajny blog
Odpowiedz
 
 
0 # Sweet divination blogAshlee 2015-08-17 08:50
Sweet blog! I found it while surfing around on Yahoo News.
Do you have any suggestions on how to get listed in Yahoo
News? I've been trying for a while but I never seem to
get there! Many thanks
Odpowiedz
 
 
0 # Super blogDana 2015-08-17 17:15
Woah! I'm really enjoying the template/theme of this
blog. It's simple, yet effective. A lot of times it's very difficult to get that "perfect balance" between usability and visual appearance.. Exceptional Blog!
Odpowiedz
 
 
0 # Zakupiłem 3 wróżbyRonda 2015-08-18 01:52
Zakupiłem 3 wróżby u 3 różnych sprzedających. Ta allegrowiczka przekazała mi najdosadniejszą wróżbę i z bardzo dużą dozą intuicji. Kontakt bardzo dobry. Prawdopodobnie będę korzystał jeszcze z usług tej miłej Pani. Pozdrawiam
Odpowiedz
 
 
0 # BARDZO MIŁA I SYMPATYCZNA KOBIETAIva 2015-08-18 19:45
PEŁEN PROFESJONALIZM POLECAM JAK NAJBARDZIEJ JESZCZE NIE RAZ SKORZYSTAM Z PORADY. pozdrawiam
Odpowiedz
 
 
0 # Część wróżby autentycznie się sprawdziłaRomaine 2015-08-19 17:04
CAŁA Reszta.. myślę, że to tylko kwestia innej interpretacji kart. POLECAM
Odpowiedz
 
 
0 # błyskawiczna realizacjaLyle 2015-08-20 23:16
Bardzo sympatyczna i mila kobietka :) ja tam jestem zadowolona po raz kolejny i pewnie za rok znowu wrócę :) POLECAM pOLECAM pOLECAM
Odpowiedz
 
 
0 # Bardzo dobra ocenaDarwin 2015-08-22 02:19
Jestem bardzo zadowolona z wróżby. Polecam ,bo na prawdę warto. Indywidualne podejście do każdej osoby i pełen profesjonalizm. Pozdrawiam
Odpowiedz
 
 
0 # TarotTaylah 2015-08-30 18:42
Tarot to teoria
filozoficzno-symboliczna, oparta
na 78 przedstawieniac h,
które znajdują swoje odwzorowanie na kartach tworząc talię kart z której jest przepowiadana przyszłość.
Odpowiedz
 
 
0 # Cudowna i uczciwa kobieta.Marcus 2015-08-31 08:54
Cudowna i uczciwa kobieta. Pozbawiła mnie złudzeń, zdejmując mi klapki z oczu, jednak nie pozostawiła bez nadziei. Jeszcze nie raz zapytam ją o wskazanie mi drogi.Dziękuję i serdecznie pozdrawiam :)
Odpowiedz
 
 
0 # Mega pozytyw:)Malwinka 2015-08-31 13:06
Wróżba bardzo wyczerpująca ku miłemu zaskoczeniu. Polecam tego allegrowicza
Odpowiedz
 
 
0 # Wróżby onlineVaughn 2015-09-01 21:58
Super fajne arty tu macie. Można się dużo dowiedzieć na temat wróżbiarstwa z kart i nie tylko. Magia jest tajemnicza i pełna spirytyzmu. Kocham waszą stronkę
Odpowiedz
 
 
0 # Wróżby online z kart tarotaWaylon 2015-09-03 12:22
Tarty Tarota mają w sobie coś mega tajemniczego!
Odpowiedz
 
 
+1 # FantastycznieMarzenka 2015-09-05 17:42
Miała Pani rację chłopak do mnie wrócił po odprawieniu rytuały przez Panią
Odpowiedz
 
 
+1 # Dobra wróżkaMegi 2015-09-06 04:17
Potrzebowałam wróżby miłosnej od wróżki i taką otrzymałam , fakt 35 zl zapłaciłam ale warto bop się sprawdziło!!! Dzięki
Odpowiedz
 
 
+1 # Mega magiaDebi 2015-09-06 16:38
Fajna strona
Odpowiedz
 
 
0 # Wróżby tarotaBirgit 2015-09-06 17:35
Interpretacja dobra mi się sprawdza, A jak wam?
Odpowiedz
 
 
+1 # Hey very nice blog!Rosalind 2015-09-07 20:03
Man .. Beautiful .. Amazing .. I'll bookmark your blog and take the feeds additionally?
I'm satisfied to seek out numerous helpful information here in the put up, we want work out more strategies
in this regard, thank you for sharing. . . . . .
Odpowiedz
 
 
+1 # Kocham wasze wróżbyAmanda 2015-09-10 06:51
Wspaniałe artykuły na temat miłości i związków partnerskich powiązanych z magią. Kocham Was
Odpowiedz
 
 
+1 # Karty są tajmnicąKasia 2015-09-10 08:18
Dzięki za fajną wróżbę z kart
Odpowiedz
 
 
+1 # Magic siteTamika 2015-09-10 20:13
Hi, I wish for to subscribe for this web site to take most up-to-date updates, so where can i do it please
assist.
Odpowiedz
 
 
+1 # DivinationsGabriela 2015-09-11 17:34
Oh my goodness! Impressive article dude! Thanks,
However I am encountering issues with your RSS. I don't
know the reason why I cannot subscribe to it. Is there anyone else getting the same RSS issues?
Anyone who knows the solution can you kindly respond?
Odpowiedz
 
 
+1 # Wróżka KasiaLeonora 2015-09-15 14:35
Dobra jest wróżka KAsia. Obszerne odpowiedzi i na emaila
Odpowiedz
 
 
+1 # Wróżba ślubnaEdyta 2015-09-15 23:33
Wróżba ślubna mi się sprawdziła
Odpowiedz
 
 
0 # Wróżby onlineMikki 2015-09-18 19:49
fajowy blog prowadzicie
Odpowiedz
 
 
0 # Wróżby onlineBerrysek 2015-09-19 04:30
Bardzo dobry blog ! Czy masz jakieś pomocne wskazówki dla początkujących pisarzy ?
Zamierzam wkrótce rozpocząć własny blog , ale jestem trochę zagubiony na wszystko .
Odpowiedz
 
 
+1 # Wróżby onlineVern 2015-09-19 12:59
Po patrząc na kilka artykułów na swojej stronie internetowej , szczerze doceniam Twój sposób pisania bloga .

I zarezerwować oznakowane go do mojej listy na stronie zakładek i będzie
zaglądać w najbliższej przyszłości . Proszę sprawdzić moją stronę internetową , jak również i powiedz mi, co
myśleć.
Odpowiedz
 
 
+1 # Wróżby onlineKiara 2015-09-20 11:09
Ja naprawdę lubię czytać post , który pozwoli
ludzie myślą .
Odpowiedz
 
 
0 # sansacja ezoterycznaRenatka 2015-09-21 15:13
to jest chyba najbardziej zasobna w wiadomości ezoteryczne strona www
Odpowiedz
 
 
+1 # przepowiednie dla PolskiMadzia 2015-09-24 00:45
Znalazłam tu kiedyś informację an temat przepowiedni o końcu świata i przepowiednie dla Polski
Odpowiedz
 
 
0 # KIEDY KONIEĆ ŚWIATAMarcin 2015-09-24 02:26
WIECIE KIEDY BĘDZIE KONIEC ŚWIATA, ZNACIE JAKIEŚ PRZEPOWIEDNIE?
Odpowiedz
 
 
+1 # Wróżby online z tart tarotaKalinka 2015-11-15 13:01
Jest to możliwe żeby ta wróżka to wszystko wiedziała z jakiejś talii kart?
Odpowiedz
 
 
0 # Wróżby z runMonika 2016-03-10 17:07
zna się ktoś na wróżeniu z run?
Odpowiedz
 
 
0 # Wróżby karcianeTerry 2016-03-11 18:27
Nie ma jak wróżyć z kart klasycznych
Odpowiedz
 
 
0 # Wróżby przyszłościMagda 2016-03-14 16:17
Przyszłości nikt nie zna... Prócz nas samych... Cała jej tajemnica jest ukryta w nas... Jeśli coś idzie nie tak i coś nam nie pasuje, odpowiedź na to trzeba szukać w sobie... Choroby i niepowodzenia życiowe wskazują na to że coś robimy nie tak, że idziemy nie tą drogą... Jeśli chcesz zmienić przyszłość trzeba zmienić swoje myślenie i dotychczasowe schematy postępowania... Wtedy otworzą się drzwi do zmian... Nie od razu...
Odpowiedz
 
 
0 # Inetrnetowe wróżbyZbyszek 2016-03-15 09:30
Jedna z najlepszych stron to twojeprzeznacze nie.pl. Dużo wiedzy tu macie i to mi się podoba
Odpowiedz
 
 
0 # Tarot współczesnyHalinka 2016-03-15 11:33
Dlaczego teraz jest modne stawianie kart tarota online a nie starym dobrym sposobem u wróżki?
Odpowiedz
 
 
0 # Z kart tarotaIzabela 2016-03-16 07:54
Zawsze stawiam karty tarota jak chce poznać przyszłość. Mega super stronka
Odpowiedz
 
 
0 # Mega fajneAugusta 2016-03-16 17:03
lubie zabawy online z kartami
Odpowiedz
 
 
0 # Wróżby 2016Tomasz 2016-03-16 17:46
Widać że macie już najnowsze horoskopy na 2016. Mi się sprawdzi to będę bardzo szczęśliwy
Odpowiedz
 
 
0 # Moja prawdaFlossie 2016-03-16 18:22
Każdy chce znać przyszłość, tym razem postawiam tarot online i wyszedł mi księżyc koło fortuny i kochankowie, co to oznacza?
Odpowiedz
 
 
0 # Za darmoRoxie 2016-03-17 07:34
Czasami więcej się dowiem za darmo z kart niż od wróżki
Odpowiedz
 
 
0 # Super przepowiedniaShelia 2016-03-17 11:05
Karty tarota postawiłam z darmo i okazało się że to nie ściema tylko prawda. Zobaczymy czy wszystko się do końca sprawdzi. Dziękuję jestem bardzo zadowolona
Odpowiedz
 
 
0 # Wróżby online z kart tarotaBernadette 2016-03-17 16:08
Dziękuję za świetna wróżbę miłosną
Odpowiedz
 

Dodaj komentarz

Wiedza

Astrologia