Wróżby na e-maila z kart

| |

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

TAROCISTKA IZABELLA

Wróżenie z kart u jednych wywołuje ironiczny uśmieszek, u innych zainteresowanie i chęć poznania. Wróżenie  może być zabawą, relaksem, a także może być refleksją nad własnym życiem. Nie należy kart traktować jako wyroczni, ani się ich lękać. Ukazują one ewentualne przyszłe tendencje, które mogą nas czekać. Warto wziąć pod uwagę rady, ostrzeżenia, upomnienia oraz szanse, które karty odkryją przed nami. Czasem karty mogą ostrzec przed pułapką losu, czasem dzięki nim uda się uniknąć ryzyka lub dojrzeć odpowiedni moment by nie przegapić życiowej okazji.

Wróżba z Tarota potrafi pomóc człowiekowi, ma być wskazówką, kierunkowskazem, pomocą w podejmowaniu ważnych życiowych decyzji. Przepowiednia taka czasami pokazuje nam coś o czym zapomnieliśmy, coś na czym powinniśmy się skupić by życie wyglądało lepiej.

Wróżba to doradztwo i mam świadomość, że spoczywa na mnie duża odpowiedzialność, ale też zdaje sobie sprawę z tego, że wróżby traktuje się często z przymrużeniem oka, i do końca się im nie wierzyTarot ma to do siebie, że nie jest tylko narzędziem do przepowiadania przyszłości. To coś znacznie więcej, gdyż w kartach odbijają się nasze emocje, uczucia, plany, strach, możliwe przyszłe wydarzenia. Wróżba to bardziej doradztwo życiowe. Karty potrafią nieść pomoc człowiekowi i nie mają one nic wspólnego ze złymi mocami, Diabłem, czy czarną magią.Karty to tylko narzędzie w ręku osoby, która umie odczytywać ich przesłanie.

Moim głównym zadaniem gdy otrzymuje prośbę o wróżbę, jest dokładne przedstawienie tego co widzę w kartachStaram się być ostrożna w tym co piszę, bo też nie chce ani nikogo straszyć, ani smucić, bo karty to nie wyrocznia, a  nasza przyszłość jest płynna i w dużej mierze zależna od nas.

 Przepowiadaniem przyszłości zajmuję się od kilkunastu lat. Wróżę z Tarota, kart klasycznych, kart anielskich oraz cygańskich.

Moja wiedza i długoletnia praktyka pomogły wielu osobom

Zapraszam serdecznie do skorzystania z porady ezoterycznej.

 

 Jak zamówić wróżbę?

Zamawiając  wróżbę, należy przesłać do wróżki zwykły e-mail z danymi na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  które będą wymagane do postawiania wróżby tj:

 

Wymagane dane do uzyskania wiarygodnej wróżby:
-imię
-data urodzenia
- opisz swoje problemy w kilku zdaniach, zadaj pytania ( w zależności od wybranej opcji wróżby)
- proszę również załączyć zdjęcie (zdjęcie nie jest wymagane, ale może pomóc we wróżbie) [zdjęcie po wróżbie jest natychmiast usuwane i nie jest nigdzie przechowywane]

- wybierz opcję porady

W momencie zaksięgowania należności na koncie, wróżba zostanie postawiona i wysłana na e-mail w ciągu 1-3 dni. 

Do ceny wliczone jest 30% podatków i innych opłat


Wybierz odpowiadającą Ci opcję porady ezoterycznej:

* Tarotowy Portret Psychologiczny - 35 zł 

Zamów portret
(polega na zbadaniu i przeanalizowaniu wrodzonych potencjałów człowieka, jego talentów, uzdolnień i predyspozycji. Mówi on także o wpływach z dzieciństwa, a także o ukrytych w podświadomości lęków, kompleksów czy spraw do przepracowania.) 

 

Po* Portret Numerologiczny - 30 zł

Zamów portret

Istnieją cztery główne liczby w numerologii

-liczba osobowości, liczba przeznaczenia, liczba serca, liczba ekspresji. Na podstawie daty urodzenia oraz imienia i nazwiska można wyliczyć i objaśnić główne liczby które mogą determinować nasze życie. 

 

*Analiza problemu - 35 zł 

wróżba dla osób które posiadają jakiś konkretny problem w życiu, i nie wiedzą jak go rozwiązaćKarty przedstawią dokładną analizę sytuacji, wpływ przeszłości, teraźniejszości, możliwe opcje do wyboru i ich konsekwencje, 

Zamów 

 

·    * Wróżba Partnerska na Rok – 35 zł 

Zamów 
( wróżba dla osób, które są w związkach uczuciowych. Skupiam uwagę na uczuciach, perspektywach, przeszkodach, i określam najbardziej możliwe wydarzenia kolejnych 12 miesięcy związku)

 

·     *Wróżba finansowo- zawodowa na okres roku – 35 zł

Zamów   

 

·     * Wróżba -Dwa pytania + rozkład na 3 mce - 38 zł    

 Zamów  

(2 konkretne pytania+ rozkład z Tarota i kart klasycznych na okres 3- 6 miesięcy ) 

 

Wróżba z kart klasycznych na okres 6 mcy – 38 zł

 Zamów

 

·     * Wróżba uczuciowa na okres 2 lat– 40 zł 

Zamów 
( dla osób będących w związku ale także lub dla tych którzy poszukują miłości. Przedstawię wydarzenia uczuciowe najbliższych dwóch lat, oraz dla osób samotnych określę mniej więcej czas, kiedy nastąpi poznanie odpowiedniej osoby na resztę życia)  

 

·      * Wróżba kompleksowa - 47 zł 

 Zamów
 Rozkład kart na okres 12 kolejnych miesięcy, + 4 konkretne pytania

 

·     * Wróżba kompleksowa na 3 lata- 70 zł

Zamów 
( 4 pytania+ rozkład partnerski+ rozkład na 3 kolejne lata)

 

·     * wróżba bez limitu pytań. – 100 zł

Zamów 
Wróżba ta będzie dość obszerna, gdyż oprócz pytań mi zadanych, określę możliwe wydarzenia zbliżających się 3 lat, możliwości i przeszkody jakie możemy w życiu napotkać, przedstawię życie uczuciowe, rodzinne, finansowe, a także zdrowotne dla tych którzy o to poproszą

 

 Inne możliwe formy płatności, dla osób mieszkających za granicą:

Przed przelaniem należności z zagranicy, proszę o wcześniejszy kontakt e-mail.

PayPal ( Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)

 

INFORMACJA dla klienta :Działamy zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych Dz.U. 1997 nr 133 poz. 883 Ustawa z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.

 

Kategoria: /