1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Wróżby dla dziewczyn

Wróżby dla dziewczyn

Ocena użytkowników: / 33
SłabyŚwietny 

Wróżby dla dziewczyn

4.9 out of 5 based on 33 votes.

 Miłosne wróżby dla dziewczyn


Karty miłosne dla dziewczyn


Często zastanawiasz się, czy jakiś  chłopak Cię zauważy? Nie jesteś pewna, czy możesz  mu zaufać? Powróż sobie z kart i dowiedz się co kryje przyszłość. 
Wróżba miłosna dla dziewczyn

Wyjmij z tali kart klasycznych/do gry 13 sztuk kart: pików /jest to symbol listka winogronowego/, kierów (jest to symbol serca) - od dziewiątek do królów. Wyjmij również asa pik, trefl /jest to symbol liścia dębu/ i asa kier. As kier to karta od której zaczynasz swoją wróżbę, oznacza ona jednocześnie Twoje pytanie do kart. Połóż kartę na stole (symbolem karty do góry). Pozostałe karty dokładnie potasuj. Zamknij oczy koncentrując się nad Twoim miłosnym pytaniem, które chciałabyś zadać kartom ; Zaczynasz wróżbę! Weź pierwszą kartę z tali i ułóż ją na pozycji nr 2. Potem następną kartę na pozycje nr 3, kolejną na 4 aż do 7. . Jeśli to już zrobisz. Odsłoń wszystkie karty aby przejść do ich interpretacji. Karta nr 2 oznacza, co czujesz, nr 3 - co planujesz. Pozycja 4 oznacza jakie masz obecnie podejście do tej znajomości oraz Twoje myśli. Karta 5 wskaże Ci drogę  do działania. Karta nr 6 pozwoli lepiej zrozumiesz chłopaka i swoją miłość do niego. Karta nr 7 zbliży Cię do osiągnięcia sukcesu. Staraj się dopasować przesłanie kart do Twojej obecnej sytuacji. Wówczas zdradzą one więcej, niż możesz przypuszczać.

 

Komentarze 

 
0 # miłośćanita 2012-10-19 23:12
podoba mi się taki jeden chłopak starszy odemnie o 2 3 lata i co mnie widzi to patrzy się na mnie dopuki nie straci mnie z oczu bardzo mi się podoba ale nie mam odwagi do niego zagadać czy coś z tego wyjdzie??? anita
Odpowiedz
 
 
-1 # miłośćmagda 2012-11-25 00:54
chodzi ze mną do klasy taki chłopak, który mi się podoba ale on ogląda się za każdą inną dziewczyną tylko nie za mną, można nawet powiedzieć że on jest kobieciarzem! a ja jestem nieśmiała i w ogóle się do niego nie odzywam czy możliwe że jakbym zaczęła z nim rozmawiać to on by mnie zaczął inaczej traktować? i bym mogła mu się spodobać?
PS. jestem w nim zakochana od roku czy to coś znaczy?
Odpowiedz
 
 
0 # Kim będę?Kinga 2012-12-03 17:09
:oops: Podoba mi się aktorstwo między innymi chciałabym się dowiedzieć kim będę.
Odpowiedz
 

Dodaj komentarz

Wiedza

Astrologia