1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>  • Reklama

Rak

Rak

RAK
KOBIETA
 
HOROSKOP EROTYCZNY:
 
Kobieta ta ma duży potencjał erotyczny. Lubi gdy inicjatywę przejmuje mężczyzna, ale gdy mężczyzna się do tego nie pali sama bierze w swoje ręce sprawy. Nie lubi monotonności, dlatego jeżeli mężczyzna jest w tych tematach schematyczny, znajduje sobie innego bardziej aktywniejszego mężczyznę. Potrafi prowokować. Jednak podczas aktu seksualnego nie jest skłonna do dominacji. Jeśli pani rak zorientuje się, że facet przybiera postawę pewnego siebie macho, który jest przekonany że może wszystko, natychmiast zostanie przez nią porzucony. Czasami woli połozyc się przy partnerze naga, przytulic się i porozmawiac. Aby jej nie zranic należy zaakceptowac takie poczynania pani raczka. Czasami zdradza ale tylko wtedy gdy w związku zbrakuje jej jakiegoś erotycznego elementu. Zdradę traktuje tylko jako eksperyment.
 
 
MĘŻCZYZNA
HOROSKOP EROTYCZNY:
 
Zastanawia się czy jest dobrym kochankiem. Jeżeli widzi po partnerce że jest zadowolona, jest z siebie zadowolony. Nie jest fatalnym kochankiem, ale przy jednej partnerce się szybko nudzi. Marzy mu się kochanka do której zawsze mógłby przyjśc wyżalic się i pokochac z nią.  
Dlatego Panie powinny go pilnowac żeby nie robił skoków w bok. Jest jeszcze jedna możliwośc mężczyzna ten pragnie miec dwie kobiety w łóżku, jeśli miałby skłonności lesbijskie byłby w siódmym niebie. Uwielbia byc pieszczonym przez kobiety. Nie lubi się kochac przy zapalonym świetle, ale ciemnośc też nie działa na niego pobudzająco.Dodaj komentarz

Wiedza

Astrologia