1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>  • Reklama

Horoskop dla Ryb na 2015 rok - twojeprzeznaczenie.com.pl

Horoskop 2015 Ryby

Ocena użytkowników: / 9
SłabyŚwietny 

Horoskop dla Ryb na 2015 rok - twojeprzeznaczenie.com.pl

5.0 out of 5 based on 9 votes.Główne tendencje 2015 roku
Będzie w tym roku bardzo wiele ważnych i pozytywnych zmian, które już powoli zaczęły rozwijać się we wcześniejszych latach. Rok 2014 może przynieść spełnienie w jakiejś sferze życia. Neptun, planeta rządząca w twoim znaku właśnie się do niego przeniosła, co da ci jasność tego co jest dla Ciebie dobre, a co nie. W 2011 roku Uran przeniósł się do domu pieniędzy, przynosząc wielką zmianę dla całego życia finansowego. Wiele Ryb odczuło polepszenie sytuacji finansowej w tym okresie. Również wpływ Neptuna będzie silny. Te dwie planety to mistyczne i magiczne połączenie, które daje większe wyczucie intuicyjnie osobom spod tego znaku. Najsilniejszy wpływ Neptun wywrze na osobach urodzonych między 24 a 29 lutym. Wpływ Neptuna jest pozytywny ale również i negatywny. Pozytywne wpływy to te związane z pełnią uroku, rozwoju życia rozrywkowego i spełnieniu ambicji związanych z Twoimi zainteresowaniami. Negatywnym aspektem tej planety mogą być problemy w związku.
 
Planetoida Chiron
Wpływ tego ciała na Ryby może być dość znaczący w 2014 roku. Szczególnie jeśli chodzi o samopoczucie, większą siłę i możliwość uzdrowienia ciała i umysłu. 
 
Wpływ Jowisza
Jowisz jest w piątym domu astrologicznym zabawy, kreatywności, rodziny od czerwca 2013 roku, a będzie tam do 16 lipca 2014 roku. Będziesz dużo się bawić, angażować w różnego rodzaju przedsięwzięcia szczególnie społeczne. W sferze romansów, i flirtów będzie to również bardzo dobry okres.
Jowisz ruszy do twojego 6 domu pracy, w lipcu 2015 roku. Jest to świetny aspekt dla osób poszukujących pracy, lub tych którzy pragną zatrudnić pracownika w swojej firmie.

 Wpływ Saturna
Saturn przeniósł się do 9 domu astrologicznego w 2014 roku i będzie tam przez kolejne dwa lata. Będziesz w tym czasie bardzo sentymentalny, wrażliwy, ale również i pretensjonalny. Energia Saturna może być dość ciężka, ale postaraj się spojrzeć na ten rok jako na okazję do spełnienia sowich zamierzeń. Postaraj się być bardziej wymagający od siebie, gdyż to zapewni Ci sukces, jeśli nie w 2015 roku to z pewnością w 2015. Dla osób które już teraz nieźle sobie radzą finansowo i zawodowo będzie to bardzo szczęśliwy rok. Będą mogli spodziewać się znacznego wzrostu finansowego. Dla osób uczących się będzie to dość ciężki czas, dlatego będzie trzeba mocniej skupić się na nauce.

 
Pluton a sfera przyjaźni
Będzie to fizycznie i psychicznie aktywny rok w sferze przyjaźni. Wiele Ryb będzie gotowych do poznawania nowych ludzi i wchodzenia w nowe towarzystwo. Wiele Ryb ma liczne talenty i zainteresowania, kłótnie i niejasności mogą pojawiać się właśnie w tej sferze życia. Wiele Ryb będzie mieć własne zdanie na temat pewnych spraw i nie będzie umiało się pogodzić z innym punktem widzenia osób z jego kręgów zainteresowań.

 
Twoje obszary największego zainteresowania w tym roku to- finanse, zainteresowania, dzieci, zabawy, kreatywność ( do 16 lipca), praca, zdrowie, metafizyka, podróże, przyjaciele, zajęcia grupowe ( od 16 lipca)
  

Komentarze 

 
+3 # RybkaJulka 2013-10-28 12:42
:P
Odpowiedz
 
 
+2 # a gdzie miłośćanna 2013-12-02 19:35
Czy my w tym roku nie kochamy ? :sad:
Odpowiedz
 
 
+1 # Monikarybka 2013-12-09 22:52
;-)
Odpowiedz
 
 
0 # salakulo 2013-12-29 21:37
:sigh: :P :-x :-) :D :lol:
Odpowiedz
 
 
0 # przeznaczenieMadzia 2014-02-11 22:59
Zobaczymy czy się sprawdzi :lol:
Odpowiedz
 
 
0 # this is truetaka_miła_syrenka 2014-12-04 01:14
fakt,w tym roku jestem szczególnie wrazliwa i pretensjonalna co daje się odczuc każdemu w pobliżu piranii ...dawno nie rozbijałam talerzy przed ukochanym, nigdy nie wykłócałam się o brak paragonu w sklepie, no właśnie, no właśnie bo saturn klepie :-*

dobry horoskop-a nie lanie wody 8)
Odpowiedz
 

Dodaj komentarz

Wiedza

Astrologia